ГейТуда• 24 февраля в 11:47
Почему на тему на многие товары все хорошие отзывы?
Брюлик в стразах• 24 февраля в 11:48
Тому що вони хороші за свою ціну
Я на 90% товарів, що замовила, теж залишила відгуки на п´ять зірок.
Нагайна• 24 февраля в 11:48
Потому что люди берут вещи за 3 копейки, соотвественно у них нет ожиданий какого то мега качества или вида на миллион
Дівка в намисті• 24 февраля в 12:07
Тому що люди йдуть туди купувати купу дешевого лайна по 3 коп аби задовольнити потребу в шопоголізмі, а грошей при цьому не витратити багато. Потреба закрита, усі задоволені. Ну хіба що крім навколишнього середовища, куди оцей весь мотлох потрапить через пару тижнів
Заставляличка• 24 февраля в 14:11
Тему можно пользовать на ноуте, без установки приложения, а Али у меня лично вообще не грузит страницу..(