Дуболом• 05 марта в 23:44
Тема не про політику. Але хочу сказати дещо про моральну сторону
Як же сильно мені шкода всіх нас. Як мені боляче від того всього і набридло. Так чи інакше та це все зачепило хоч якось але кожного з нас.
Але хочу вас підтримати! Стільки сталось і ми боремось і ми будемо далі триматися
Головне не ображайте одне одного …
Допомагайте одне одному,, зараз ми потрібні один одному, як ніколи раніше
Все буде добре. Цьом 💋
Головне не ображайте одне одного …
Все буде добре. Цьом 💋
Напланетянка• 05 марта в 23:58
Ответ длядамаБезСобачки
Скоро -это когда ?
Когда яблони зацветут
Дуболом
• 06 марта в 00:00
Ответ дляПатика-мотика
А разве вы её не для срача создали?)) в разделе ’він вона’ с заголовком ’Тема не про политику’. Серьёзно?))))
Ні не для срачу і тема НЕ політична
А просто пожаліти один одного
Набридло все
Але в нас як завжди все перекрутять , винна буду я і бан мені в ліплять
А просто пожаліти один одного
Набридло все
Лиса Патрикевна• 06 марта в 00:02
Ответ дляТектологиня 80lv
Знаю
Ближче до зими можливо, але не в квітні.
Самоучка• 06 марта в 00:02
Я устала вместе со всеми, чуть не сломалась, была на АД и психотерапии. Когда терапия была окончена, нас пригласили на интервью и фотосессию, по желанию конечно, потом этот материал использовали для поддержки тех, кто еще боится идти к психотерапевту. Так вот я пересеклась с такими же, а еще с теми у кого погибшие в семье. Столько горя, а ведь я увидела только песчинку из общего количества... мы все надломлены и это навсегда, к сожалению
Тектологиня 80lv• 06 марта в 00:03
Ответ дляМолчавочка
17 квітня чи раніше 11 березня
Точну дату я не знаю. Квітень 2025 року
Пушкининиана• 06 марта в 00:05
Ответ дляДуболом
Ні не для срачу і тема НЕ політична
А просто пожаліти один одного
Набридло все
А просто пожаліти один одного
Набридло все
Не хочу, что бы меня жалели
Живу полноценную жизнь
Не страдаю
Живу полноценную жизнь
Не страдаю
Молчавочка• 06 марта в 00:06
Ответ дляТектологиня 80lv
Точну дату я не знаю. Квітень 2025 року
А її ніхто не знає, але до середини літа все одно спокою не буде, чогось так думаю. Згадую свій сон задовго до війни, повʼязувала його з лежачою родичкою. А він був про війну. Коротко : біле полотно з чорною цифрою 12
Молчавочка• 06 марта в 00:09
Мені у минулому році йшло так само дві дати на березень 17 і 13 але прокинулась від страху. 13 померла теща у двоюрідного брата, 17 місто сильно обстріляли. Вже боюсь тих снів як вогню
Молчавочка• 06 марта в 00:13
Але було не так давно, в середині січня виходжу на двір, а на проводі дві сірі горлиці (не голуби), сіли і воркують, одна злетіла одразу. а друга ще посиділа. Я ще подумала не скоро, але точно в цьому році мир буде
БлинчикБезСметанки• 06 марта в 00:25
Ответ дляСережкинаЯ
Не похоже ;(
Что значит не похоже? А чьим оружием за чьи шиши и кем дальше воевать?
Пэрисхилтонша• 06 марта в 00:25
Устала тоже. В терапии и на АД. Думала более-менее наладилось с психикой, а тут прилеты по подстанциям и мы с 3 марта без света. И будем до 8, если верить дтэк. Накрывает опять, в общем
КондуктЕр тролейбуса• 06 марта в 00:30
Ответ дляПушкининиана
Я не борюсь уже и не собираюсь
Сколько можно. Жизнь одна
Плюсуюсь. Уже не знают что ещё выжать с нас - все одно и тоже боріться, тримайтесь, донатьте, вірте президенту і не читайте ’ворожі’ новини. Надоело
Чучело-Мяучело• 06 марта в 01:11
Ответ дляА поговорить?
Думаете и обстрелы прекратятся?
та з хріна лі вони мають закінчитися
Так точно!• 06 марта в 02:21
Ответ дляПэрисхилтонша
Одесса,?