Ух яка ж Я• 06 марта 2025

Сегодня увидела человека в «Авроре», который не заплатил за товар

Он расплачивался на кассе самообслуживания и пробил только три товара, хотя на самом деле их было семь. То есть за остальные он не заплатил. Это вообще нормально? Вы тоже так делаете?
Нога на ногу• 06 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ніколи не зрозую феномена цієї мережі магазинів. Що там люди беруть? Аліекспрес в закупці долар за коробку. Там же один хлам
Ви або туди не ходите, або маєте занадто багато понтів. Як мінімум третина товару в Аврорі взагалі українського виробництва. Для чого купувати ті ж спеції по 30 гривень, якщо в Аврорі вони по 7 грн? Абсолютно ідентичні. Побутова хімія, товари для гігієни, чай, кава. Та багато чого...
JenyaFlower• 07 марта 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Ну я б подивилась як би ви місяць прожили без ложки, тарілки, чашки, поки ваша посилка з Алі доїде до вас))) Рада що у вас такої ситуації в житті не було, але трохи ваша порада про Алі не доречна відносно ситуації яку я описала
Я вообще поражаюсь выдержке людей которые покупают эту всю мелочевку с Али и джумов. Это ж надо так озаботиться, и потом ещё ждать этого по несколько недель 🤕🤦🤦🤦