На 8 березня
Шампанське та цукерки чи сертифікат в єву на 300 грн ?
Непогодка• 06 марта в 08:16
Ответ дляТрамвайGirl
Мы с Вами неправильные девочки, видите, сколько мне дизлайков налепили)
Не, мы правильные. Просто нас, правильных, очень мало. А дизлайки лепят змеюки, которых много.
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 08:17
Ответ дляНапланетянка
Текілу дешевше ніж 500 грн не бачила))
🙈 хотіла написати, що в АТБ минулого року була дешева непогана. Зайшла глянула і дійсно 500 грн. Я просто майже не пʼю, а якщо і пʼю, то щось недешеве. Моя улюблена текіла Espolon дорожче 1000 грн
Цю з АТБ син з друзями пив, доволі непогана
Непогодка• 06 марта в 08:19
Ответ дляВЫВсеВрете
Вы много знаете женщин которые пьют водку и виски? Я вообще таких не знаю , а шампанское пьют все
Я шампанское не люблю, и вино не очень. Мне лучше коньяк или водка. И в моём окружении больше таких, как я.
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 08:21
Ответ дляТрамвайGirl
Нема такого правильні та неправильні. Це ж про смаки і вони у всіх різні. Я взагалі цукерки виключно під чорну каву. А до спиртного дійсно краще сир, хамон, оливки, фрукти. Влітку оберу холодну Каву або Просеко. А взимку мені 2 текіл на вечір вистачає, я ще той «алкаш»
Непогодка• 06 марта в 08:22
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ой, та жартуємо.
Анчо Ус• 06 марта в 08:36
Автор, ви керівник? Чи навіщо вам щось дарувати колежанкам? Від них теж очікуєте, що вони вам шампанське? Буде такий собі обмін різними пляшками.
ВЫВсеВрете• 06 марта в 10:27
Ответ дляГарнюнька
Я не п´ю ні коньяків ні віскі. Я б не хотіла такого подарунку.
Так и я о том же, это на любителя
Папобус• 06 марта в 13:21
Ответ дляМаю натхнення
Я не знаю таких, которые пьют фраголино и тп. Шампанское - да, но у автора на него денег не хватит
Ну да, ну да. В прифронтовых городах только шампанское французское и пьют. Его ж туда ящиками завозят. По 300 грн.
Папобус• 06 марта в 13:23
Ответ дляСіґеле-міґеле
Брют не солодкий 😉
В мене чоловік зі мною 17 років. І той притаще асті 100 %
Папобус• 06 марта в 13:25
Ответ дляСіґеле-міґеле
Куди можна сходити на 300 грн? В самому простому кафе один коктейль дорожче 100 грн.
На тортик з кавою чом ні? Просто є прифронтовий Харків, а є Вовчанськ - не всюди є кафе.
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 22:31
Ответ дляПапобус
Багато хто дарує брют?
Так отож. Брют далеко не всі люблять. Але ж можна чекати поки подарять, а купити самому
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 22:32
Ответ дляПапобус
Безсмертний напевно )))
Маю натхнення• 07 марта в 07:13
Ответ дляСіґеле-міґеле
А солодке ще менше хто любить, але ж дарують