Гостра на язик• 06 марта в 09:44

Ви замовляли одяг на temu?

Ніколи там не замовляла. Такі речі дешеві. Ваш досвід?
Цветов Мне срочно• 06 марта в 11:12
Ответ дляКумася
а як Вам алі? просто те, що дешеве, не сильно гарної якості. А що дороге - дорожче, ніж з америки замовляти
Трусы для месячных брала тоже.
Для драки• 06 марта в 12:58
Интерфейс не нравится и сайт неудобный, поэтому не заказываю. Заказываю на али
Анжелика93@• 06 марта в 13:41
Ответ дляпьЯНА
Це я так гоупро замовляла .
Сестра замовила , їй прийшло , задоволена !
А мені прийшов чехол від гоупро 🤣. Потрібно детально читати
Я потім перечитувала, то так, в одному було написано наклейка, а в іншому саме футболка, але я вже не захотіла виясняти. Настрій підняли на довго)
Анжелика93@• 06 марта в 13:42
Ответ дляАноним_1859
Покажіть піжаму, будь ласка.
Не можу бо не собі купувала, собі я брала футболки)))
Але я заплатила всього 70грн, то повірте якість на такі гроші норм