Обнемашечка• 06 марта в 16:52
Кто делал алерго панель пылевой клещ, грибок,шерсть, стоит делать?
Ребенок сильно приступом закашливается именно в школе. Довольно часто за всю зиму и вот сейчас тоже именно после прогулки, пока не дадут декатилен. Потом приступ проходит и все. Семейный врач советует сдать эти алергопробы. А вдруг то на цветы в классе или растения на улице? Что делать.
Налогообложу• 06 марта в 16:55
Поинтересуйтесь у школьной уборщицы, что добавляется в воду для уборки (химия). Я и в супермаркетах часто закашливаюсь, чувствую эту химозу.
Кросівки оригінал• 06 марта в 16:55
Якщо виявиться що на грибок, то він всюди, особливо в квітах в землі. Але здати потрібно, щоб знати від чого може бути кашель і вже потім думати що робити
У можно сина панель показала алергію на чорну плісняву, здавали бо був атопічний дерматит, в той час винесла всі квіти з дому і стало набагато легше йому
Просто каралева• 06 марта в 16:55
Спочатку LgE зробити щоб розуміти чи має дитина алергію чи ні. А тоді вже з симптомами до алерголога і він призначить додаткові аналізи.
Оксана-2f89• 06 марта в 17:33
Ответ дляКручу хвости
Алекс тест можна здати
Алекс тест то тест до харчової алергії
Тирамісу на терасі• 06 марта в 17:41
Ответ дляОксана-2f89
Алекс тест то тест до харчової алергії
нет, там на кучу всего, но и стоит он как крыло самолёта
Укр_жіночка• 06 марта в 17:45
Я робила своїй дитині. Тільки вже давно. Нам ставили загрозу виникнення БА.
Алергени показали якісь малі відсотки. Поступово,років за 2 все пройшло.
Зробити треба обов´язково. Щоб Ви були спокійні.
Тирамісу на терасі• 06 марта в 17:45
Ответ дляОксана-2f89
Алекс тест то тест до харчової алергії
вот. В зависимости от лаборатории, но в среднем 295-297 аллергенов.
Кручу хвости• 06 марта в 18:17
Ответ дляТирамісу на терасі
Так, коштує він багато,але якщо здавати якісь алергопанелі окремо,то вийде дорожче.А тут одразу багато алергенів і зразу лікар дивиться,чи допоможе асіт терапія