Кракадэ• 06 марта в 19:43
Підкажіть по поїзду Київ-Перемишль
Підкажіть, будь ласка, на сайті пишуть, що поїзд прибуває у Перемишль о 4 ранку. Чи відповідає це дійсності чи треба додавати час перевірок на кордоні? Після нього ще треба доїхати в Краків на літак, чи встигну... дякую.
Вкуси мене• 06 марта в 19:47
Це якщо потяг не запізниться, мін 2 години додавайте, а то і більше. Наш потяг запізнився на півгодини, ще 2 години чекали в черзі на перевірку, і це ми були в 5 вагоні, тобто це десь півпотяга пройшло, але ми їхали інтерсіті, сидя чий

Пишу, не читаю• 06 марта в 19:47
обязательно .Если купите билет в первые вагоны,пройдете быстрее.Потом надо купить билет до Кракова (поезд на Прагу успеете).Это еще 3 часа,в Кракове будете около 11-00

Я б такое не носила, но продаю• 06 марта в 19:47
Тут было уже сто тем про поезда до Перемышля и время, проведенное на контролях.
Естественно, поезд этот может опоздать и опаздывает, в среднем, на пол часа.
Естественно, вам нужно добавлять время на проверки и на паспортный контроль.
Естественно, вам нужно добавлять время на то, что из поезда выпускают повагонно.
Естественно, до электрички/автобуса на Краков у вас должно быть по-хорошему три часа.

пу_пугренчик• 06 марта в 19:59
Ездила в декабре, приехал вовремя +-, швидко прийшли контроль, квитки на електричку до кракова купила онлайн завдяки роумінгу (вперше працював безкоштовно)) в кракові були вже в 9 ранку. Потім маялись до літака, який був в 20..
Але точно літак я би раніше чим на 15 не брала

Дуняша• 06 марта в 19:59
Їздила декілька разів Одеса-Перемишль. Прибуває в 6.30. І майже завжди ми не виходили вчасно з поїзду - бо ще на таможні була черга з київського інтерсіті. Але о 7.30 нас випускали. Тобто, приблизно розраховуйте на такий час.
Єдиний раз, коли нас випустили вчасно - то було в січні цього року.

Кракадэ
• 06 марта в 20:11
Літак аж ввечері. Я думала на більше затримують, якщо години дві то маю встигнути. Дякую всім!
МамОмужа• 06 марта в 20:29
Ответ дляКракадэ
Якщо ввечері літак, то встигнете )

halla-d95e• 06 марта в 20:29
Спізнився на 2 години. Обовя*зково запас має бути. Чим більше тим краще. Ще й на контролі всі речі вивернули. Поки все назад поскладала то втратила поїзд до Кракова.

Дуняша• 06 марта в 21:02
Ответ дляhalla-d95e
Ого
А коли це було? Жодного разу речі не перевіряли, тільки через сканер і все, декілька раз на рік через Польщу їдемо

halla-d95e• 07 марта в 04:26
Ответ дляДуняша
Ого

Ну це мені так повезло. Тітка попалася така . В доньки хлопець провіряв. То тільки подивився зверху. Ми з рюкзаками . На літак. Що там було дивитися. Минулого літа.