Доставучая• 06 марта в 11:25
Потяг 009 Київ—Будапешт
Потяг прибуває в Будапешт о 6:00, на вокзал Келеті. Виліт о 9:15, але це візеір, то можуть і змінити шось…
Розумію, що 3 години в запасі це мало. Але можливо хтось вже їздив цим потягом та підкаже, як проходять кордон. Швидко? Чи він стабільно запізнюється…. Там же ж ще колеса змінюють, тому вагаюсь, ризикнути чи все ж пошукати якісь альтернативи
Кудлата хмаринка• 06 марта в 11:29
Три години норм, якщо, звичайно, потяг не запізниться. Я їздила цим потягом тільки один раз і він запізнився тільки на 5 чи 6 хвилин.
Success2013• 06 марта в 11:31
Не надо рисковать,это сильно маленький зазор.Хотя я всегда за риск и здравый смысл.Визы такие чудики,будьте внимательны с гейтом,они могут объявить один,а через время изменить.И это я молчу про переносы.
trickywicky• 06 марта в 11:38
Їхала цим потягом в січні
Запізнилися на 40 хв
Раз на раз не приходиться звісно
Якщо готові до варіанту не встигнути на літак, то їдьте
Якщо дорогий пакетний тур-то точно ні
Запізнилися на 40 хв
Раз на раз не приходиться звісно
Якщо дорогий пакетний тур-то точно ні
Мао_Мяо• 06 марта в 11:45
Мы ж в Украине, кто знает, когда пуйлу стрельнет в голову обстрел начать. Правильно, никто. И если вдруг где-то разобьют саму железную дорогу, то однозначно будут опоздания поездов, и явно не на минуты
Секретница• 06 марта в 11:49
Не брать три часа в запасе, лучше 6. А если опаздываете? Самолет не ждёт
Сільський ансамбль• 06 марта в 13:03
Їхала цим потягом один раз, прийшли з невеликим запізненням до 15 хв