Кашпо• 06 марта в 21:33
Як ви боретеся з підвищеною тривожністю?
Я з дитинства така, що прокручую в голові події, що кому сказала, що було не так, що можна змінити. Ну тоді це ще нічого було, але з роками це все накопичилося та поглибилось, зараз доходить до абсурдного, хто що подумав на те, що я сказала (хоча це нічого не вирішить, а я всеодно про це думаю), як 10 років тому мене образили...., що я вчора зламала зарядне від телефона (чи не проблема, є запасне, можу купити інше),ще й розплакалася від цього. Можливо, треба звернутися до психолога, але дуже скептично до цього ставлюся.
Не цілуюсь з бодуна• 06 марта в 21:35
позднее зажигание..есть еще раннее - тревожность перед событием и прокручивание в голове...психотерапевт по хорошему
Кашпо
• 06 марта в 21:36
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Є і це теж. Перед подіями дуже нервуюся, до тремтіння, в туалет бігаю постійно.
Мамкиня доця• 06 марта в 21:38
можу вам як психотерапевт сказати, що ефективні рішення боротьби з надмірною тривогою є. Але це буде передусім ваша робота, а не психотерапевта, іноді досить складна робота.
Якщо готові, то звертайтесь до психолога, якщо чекаєте магічної пігулки, то краще карти таро))) Жартую...якщо очікуєте, що психолог щось таке зробить чи скаже і ваша тривога зменшиться, то не витрачайте дарма гроші. Такого, на жаль не буде.
Котогосподиня• 06 марта в 21:39
Події останніх років вбили всю мою внутрішню тривожність. Тепер те, що я сказала 10 років тому не має значення взагалі
Зараз все скажу• 06 марта в 21:43
Я тревожусь тільки щодо майбутнього, таке можу нафантазувати собі в моменті. треба теж боротися з цим, бо виснажує
Біле пальто• 06 марта в 21:47
Ответ дляМамкиня доця
Не всі такі бездарні, є кпт терапевти, вони вміють з тривожністю працювати
Мамкиня доця• 06 марта в 21:49
Ответ дляБіле пальто
Не цілуюсь з бодуна• 06 марта в 21:51
Ответ дляКашпо
мені чогось допомогло те, що я про це дізналася, прочитала книгу..навіть не знаю, як це трапилось.
Не цілуюсь з бодуна• 06 марта в 21:52
Ответ дляГоспожа_тамагочи
магний на постоянной основе
магній не лікує думки
Кашпо
• 06 марта в 21:59
Ответ дляКотогосподиня
Мене навпаки дуже підкосило це все, до думок додався ще страх звуків.
Клевотница• 06 марта в 22:00
То ще Вас життя ’не нагнуло’. Я із дівчинки, яка плакала 20 р назад у метро, бо штовхнули, зараз сама кого хочеш доб´ю. Пох на все.
Кашпо
• 06 марта в 22:01
Ответ дляPrervana
Ну... Вы чего боитесь больше всего? Перед встречами и событиями например?
Що трапиться щось погане або облажаюся, мене будуть брудом поливати потім, висміювати.
Кашпо
• 06 марта в 22:02
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Про що саме дізналися?
Кашпо
• 06 марта в 22:03
Ответ дляКлевотница
Не повірите, але я можу за себе постояти, зуби в мене є. Я на людях дуже тримаюся, а потім починаються ці самокопання та самогнобління.
Клевотница• 06 марта в 22:19
Ответ дляКашпо
І що? Люди самостверджуються як можут. І, якщо чесно, всім пофіг. Ви ж не зірка світого масштабу, щоб переживати. Обличчя ’кирпичом’ і погнала сіяти прекрасне)
Небалувана Галя• 06 марта в 22:52
Ответ дляМамкиня доця
Ви закінчили 4 роки навчання в УІКПТ?
Чи де вчились?
Мамкиня доця• 07 марта в 06:58
Ответ дляНебалувана Галя
Ви закінчили 4 роки навчання в УІКПТ?
Чи де вчились?
так закінчую УІКПТ, готую останні кейси на шляху до акредитації.
А ось ви там точно не вчились, і про КПТ очевидно читали тільки в інтернеті, якщо зробили такий висновок з мого попереднього коментаря.
Про вашу грубість і хамство - не хочу навіть коментувати, тут ви самі все знаєте.
Небалувана Галя• 07 марта в 13:11
Ответ дляМамкиня доця
Ви мене з кимось переплутали.
Чи я Вас зовсім не розумію де хамство та грубість. Дивно.
Мамкиня доця• 07 марта в 13:55
Ответ дляНебалувана Галя
Ви мене з кимось переплутали.
Перепрошую
Дійсно подумала, що відповідаю іншій людині.
З Вашим запитанням все ок)