Карамелька• Изменено 06 марта в 22:32

Найгарніший люксовий аромат

Який, дівчата? Цікавить з люксу, не ніша)) хоч її обожнюю, там багато класного😍
Найшикарніший люксовий парфум, дуже сексуальний, таємничий і дорогий в звучанні-давайте ділитись💗🌷
Бо я взагалі з люксу не знаю гідних, а певна, що є круті🔥
GaleTTa• 06 марта в 22:34
Armani my way, Paco Rabanne Olympea solar, Jean paul gaultier so scandal- мои любимчики
Бабуся Бетман• 06 марта в 22:36
Delina Parfums de Marly
GaleTTa• 06 марта в 22:37
Ещё ненавязчивая классика prada paradoxe
автор Карамелька • 06 марта в 22:38
Ответ дляБабуся Бетман
Delina Parfums de Marly
Класична? Чи Exclusif ваша улюблена?
Бабуся Бетман• 06 марта в 22:39
Ответ дляКарамелька
Класична? Чи Exclusif ваша улюблена?
Классическая
автор Карамелька • 06 марта в 22:39
Ответ дляGaleTTa
На ці ніколи не звертала уваги навіть☺️
Дякую, пошукаю)
автор Карамелька • 06 марта в 22:40
Ответ дляGaleTTa
Мені дали до замовлення пробник версії інтенс, вони схожі?
GaleTTa• 06 марта в 22:41
Ответ дляКарамелька
Не тестила интенс. Могут быть разные. Мне например Олимпия Пако Рабан классическая вонючка, а версия Солар прям вкуснейшая карамель
Конфиденциальность• 06 марта в 22:42
У меня с этим проблемы , выбрать аромат, который нравится, но мне очень понравился кассиопея тициана Теренция. Он прям женственный, шлейф ваниль , если любите такое
автор Карамелька • 06 марта в 22:42
Ответ дляБабуся Бетман
Классическая
Зайду, нанесу🥰 давно її тестувала, треба освіжити)) якось я її ігнорувала, тепер уважніше познайомлюсь💗
Дякую💐
автор Карамелька • 06 марта в 22:43
Ответ дляGaleTTa
О, карамель це цікаво
GaleTTa• 06 марта в 22:45
Ответ дляКарамелька
О, карамель це цікаво
Потестите ещё новую серию ароматов Милано от Труссарди, их тоже очень хвалят. Я никак до них не дойду
Ангел-предохранитель• 06 марта в 22:46
Addict Dior
автор Карамелька • 06 марта в 22:46
Ответ дляКонфиденциальность
Кассіопею дуже давно тестувала, тоді здається, сподобалась мені☺️
Треба ще раз підійти, буду їхати в магазин нанесу також)
Бабуся Бетман• 06 марта в 22:46
Еще нравится Montale Day Dreams, райский аромат, как по мне
Доль Чекомбана• 06 марта в 22:46
Givenchy Ange ou Demon Le secret
Конфиденциальность• 06 марта в 22:47
Ответ дляКарамелька
Попробуйте ) я сегодня днем ее нанесла на руку в брокарде и вечером она прям мне еще очень вкусно пахла)
автор Карамелька • 06 марта в 22:51
Ответ дляБабуся Бетман
Глянула піраміду-захотілось на море, лежати на пляжі і попивати коктейль😎🌴🍹🌊
автор Карамелька • 06 марта в 22:54
Ответ дляКонфиденциальность
Так, Терензі стійкі і шлейфові аромати, це точно)
Помогалочка• 06 марта в 22:57
Килиан лав Донт би Шай
Ланком трезор де Ла нуит
Либре
Мои любимые
Відповів всім• 06 марта в 23:03
DG Devotion сейчас
Кукусикиииииии• 06 марта в 23:05
amouage sunshine
Мию чакри щоденно• 06 марта в 23:08
Дольче Габана Девошн, Армани Си Интенс, Май Вэй Иланг, Лави Ебель Роуз
Бабуся Бетман• 06 марта в 23:17
Ответ дляКарамелька
Вот и мне так хочется
Області пітьми• 07 марта в 00:49
Почти все ароматы из рекомендованных - тяжелые. Как их носить?

Delina - более менее.
автор Карамелька • 07 марта в 01:15
Ответ дляПомогалочка
Килиан лав Донт би Шай
Ланком трезор де Ла нуит
Либре
Мои любимые
Кіліан обожнюю, тепер буду ще інші ваші тестувати))
Неначасі• 07 марта в 08:27
Ответ дляВідповів всім
DG Devotion сейчас
Офигенный, но это больше зимний аромат, на холодную погоду. В жару не представляю его, даже весной уже не то будет.
автор Карамелька • 07 марта в 12:46
Ответ дляОбласті пітьми

Delina - более менее.
Я люблю важкі, тягучі, амброві, шлейфові❤️
Як на мене, то саме такі аромати і є дорогі, сексуальні в звучанні. А плоскі, легкі свіжаки це не вау, це звичайні.

А як носити? Легко і просто-на вечір, один пшик або розпилити в повітря і зайти, взимку такі важкі аромати огортають, зігрівають-литися не треба, 1-2 разів достатньо, і буде шикарно.
автор Карамелька • 07 марта в 12:47
Ответ дляНеначасі
Чим Вам пахне? Що в ньому чуєте?)
автор Карамелька • 07 марта в 12:51
Ответ дляКукусикиииииии
amouage sunshine
В мене щось не складається з Амуаж😭
Я в Саншайн чую якусь таку гірку, задушливу ноту, капець(((
А Гайденс-це просто лютий крінж для мене, дуже жахливо, хоча його багато люблять, а мені аж погано, чоловік фукав цілий день, я ще й відмитись від нього не могла, такий він стійкий і шлейфовий…

Хотіла б знайти свій аромат в Амуаж, навіть на знаю, на що звертати увагу тепер, чи не варто🤔