Я_з_Франека• 07 марта в 10:27
Закохалась в молодого чоловіка …
І тепер маю такі душевні страждання , жити не хочу … Він написав мені в соцмережі , спочатку це була звичайна дружня переписка , а потім я якось миттєво закохалась … не в вчинки , а в слова … я була проти відносин спочатку , я доволі доросла , йому 27 ЗСУ… як це все забути , як зібрати по частинкам своє розбите серце …
Я б такое не носила, но продаю• 07 марта в 11:28
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Были в квартрире и у вас не было секса? Странно
обычно такие парни именно для секса заводят знакомства и по ушам ездят
Уже нашла что был секс. Ну так ему только это и надо было. Попробовал разок взрослую тётку и хватит
самий кайф тому, що насолодитися цим тай хай зникає, але ж ми жінки (в більшості) фантазуємо вже про сім´ю з рожевих поні ))
Лепетун• 07 марта в 11:32
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
та я ж не про страждання, автор зациклилась, нажаль, потрібно їй змістити увагу, але в тому стані, що в неї зараз - це складно зробити...
Звичайно,що зациклилась.Вона жива людина зі своїми емоціями і переживаннями.Якщо б їй було по-барабану,це свідчило б про її черствість і стервозність.
Невловимий Джо• 07 марта в 11:55
Ответ длякурасаны
Мені 48, я втратила роботу, друзів, дім і особисте життя. Я переїхала, але все одно знаходжуся в зоні активних бд і тут працюю. Син студент, хворіє, вожу до лікарів, підбираю лікування і т.п. Багато працюю.
І не повірите, мене цікавить і любов, і стосунки
Хай знайдеться любов і стосунки. Щиро Вам цього бажаю.
курасаны• 07 марта в 11:56
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую! І вам бажаю здійснення ваших мрій