ЖующаЯКонфету• 07 марта в 13:06
Стрилізована кішка може шпілі віллі?
Вулична кішка. Стерилізували в січні.
А зараз повен двір котів набігло. І вона як бариня на дереві.
Вони ж її не тронуть? Бо чубляться між собою аж шерсть летить
Пригощаю кашею• 07 марта в 13:07
Не тронуть.
В мене так само було, кицьки стерильні, а котів- повний двір.
Яичница с беконом• 07 марта в 13:11
То тепер зрозуміло чому в мене весь двір обісцяний і сусідський кіт з розуму сходе. В мене теж мадам стерилізована, коти її не трогають, але мітять все, а вона як чує то смердюче то з розуму сходе, викачується в тих сиках.
ЖующаЯКонфету
• 07 марта в 13:11
Ответ дляЛЮБА
Если была стерилизация - может гулять ,но котят не будет. Если кастрация , то кошка перестает гулять и котам она не интересна .
😲 а я не знаю що їй зробили
ЖующаЯКонфету
• 07 марта в 13:15
Ответ дляЛЮБА
В первом случае , у кошки не может быть только котят , орать и звать кота она будет. Во втором случае , все потребности у нее пропадают , и коты не будут к ней бегать . Так что в любом случае + котят не будет по любому !
Ну логічно ж щоб лікар прибрав все до дідька собачого.
А тепер що, їхати питати у ветеринара що вони їй видалили?
Мені не потрібно щоб вона гуляла
Пригощаю кашею• 07 марта в 13:17
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мені не потрібно щоб вона гуляла
Та не буде вона гуляти- бачите, аж на дереві сховалася від отих кавалерів))
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мені не потрібно щоб вона гуляла
Это сразу надо было обсуждать ( как понимаю вы ее возили ) , привыкли говорить кошку стерилизуют , а кота кастрируют , хотя эти операции делают и котам и кошкам .как грится последствия разные .
ЖующаЯКонфету
• 07 марта в 13:22
Десь так, але...• 07 марта в 13:23
Ответ дляЛЮБА
А навіщо робити, щоб вона орала і звала кота? 👀
Десь так, але...• 07 марта в 13:26
Ответ дляЛЮБА
Ну например у крупных пород кастрация используется редко , есть свои нюансы . То все обсуждается с врачом .
Ми свою мейн-куню стерилізували (хоча тепер я в цьому не впевнена)) Не орала після того. І варіантів від лікаря теж не звучало
ЖующаЯКонфету
• 07 марта в 13:38
Ответ дляЛЮБА
Наша врач сразу сказала что все удаляет , не надо мне тех кусочков , перевязок и так далее . Мои все кастраты
Я навіть не знала що лікаря потрібно уточняти що вирізати.
Він нічого і не питав
Ми привезли на стерилізацію .
Мають випотрошити все.
Він нічого і не питав
Ми привезли на стерилізацію .
Мають випотрошити все.
Ответ дляЖующаЯКонфету
Він нічого і не питав
Ми привезли на стерилізацію .
Мають випотрошити все.
Він нічого і не питав
Ми привезли на стерилізацію .
Мають випотрошити все.
Стерилизация - это перевязка маточных труб у кошки , а кастрация это удаления матки и придатков - детородного органа .
ЖующаЯКонфету
• 07 марта в 14:08
Ответ дляЛЮБА
Я взагалі до сьогоднішнього дня думала що кішок стерелізують а каструють котів
Потребую апгрейду• 23 марта в 08:22
Ответ дляЛЮБА
И що ? Она ждет победителя , нафига ей лузеры )))кошку когда на вязку к коту привозят , то же люлей коту выписывает и прячется , ждет что бы уговорил !
істинна дама