Пьяная вишня• 07 марта 2025
Хто зараз не в Україні з дитиною?
правда, що всі їздять у всякі подорожі, по Європі?
ми сидимо в одному місті і нікуди не їздимо.
навколо були (в межах 100 км).
Причини:
- дорого (в нас з дитиною все впритик, бо плачу оренду),
- дуже втомлююсь на роботі, беру додаткові години і відпустки практично нема, на вихідні відходжу...
- не хочеться витрачати запаси, бо ми лише вдвох і невідомо як дальше буде.
Мені цікаво: я якась ненормально? погана мама?
треба взяти відкладення і потратити?
навколо були (в межах 100 км).
Причини:
треба взяти відкладення і потратити?
Матраскин Брат• 07 марта 2025
Я з дитиною тільки в Україну їздила, для мене це найбажаніша подорож
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляМатраскин Брат
я хоітла на море, але потім все таки пожаліла біля 100 тис грн.
ще й тому що дитина часто хворіє і було якось страшно.
а їхати кудись на 2-3 дні - це переліт (бо жд нам всюди досить далеко), проживання, їжа - це буде тис. 50 мінімум.
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
да нет. вы просто странная. взрослая женщина с ребенком не знает, права она или нет. у всех свои приоритеты. кому то нужна заначка, кому то - путешествия. моя знакомая ходит в старых кроссовках брата и никуда не ездит, но высылает деньги сестре. ее право и выбор. но я б так не смогла. а вы смотрите сами
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляРассказница
просто мої місячні витрати Трохи перевищують доходи, тому я і трохи в стресі.
а так то заначка є, просто якщо лишитись до прикладу без роботи - то ж потрібно щось мати.
а дитина жаліється, що вона ні літаком не літала, на морі не була(((
Чтооооооооооо?• 07 марта 2025
Я в Англії. Їжджу по містам. У Лондоні.У Кембріджі були. Чого сидіти?? Спонсори влітку брали нас і плстили за відпочинок в Іспанії. Уієї зими возили нас а Ірландію. Нам дуже повезло зі спонсорами
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляРассказница
але ми живемо в гарному маленькому місті, я знімаю гарну квартиру, в дитини є своя кімната
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
а самі б тратили гроші?
Khmelnichanka• 07 марта 2025
Залежить від Вашого психо-емоційного стану, потреби у відпочинку та пріорітетів.
Лише Ви знаєте, що наразі є важливішим для вашої родини: мати фінансову подушку безпеки чи психологічне розвантаження і оздоровлення.
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
я в Польщі, тому тут аж так не дуже цікаво їздити по інших містах))
ми були лише в Кракові.
А от в інші країни - це лише вже авіа.
але на вихідні не поїхати, мені до аеропорту пиляти 4 години
ми були лише в Кракові.
А от в інші країни - це лише вже авіа.
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
ну, логически рассуждая, вы не можете себе этого позволить. я тоже один раз в неделю, после основной работы иду на доп. мне осточертело всю жизнь экономить на себе. я очень много трачу. но мне проще заработать на тот условный 23 рюкзак, чем экономить
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
оздоровлення на тиждень - то сумнівно насправді)
але розвантаження - так, це було б круто
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
мы рады за вас. а у нас нет спонсоров. как то самим приходится
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
ми були лише в Кракові.
А от в інші країни - це лише вже авіа.
ми були лише в Кракові.
А от в інші країни - це лише вже авіа.
почему? по моему, в Польше достаточно локаций.
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляРассказница
в мене є відкладені гроші.
і мої витрати не перевищують доходи аж на стільки.
просто от за інших рівних умов - за років 3 накопичення можуть зійти в 0.
але ж ще є непередбачені витрати.
Кукусики• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
Авторе , коли ви були в Україні , то також нікуди не їздили і всього боялися?
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляРассказница
так, але всюди мені пиляти авто від 5 годин.
дитину закачує.
знаю, що це все виправдання. можна дати таблетку і поїхати.
просто я сама така в пятницю втомлена, що просто фізично не можу встати і їхати кудись
дитину закачує.
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляКукусики
до народження дитини я їздила трохи по країнах. навіть в США літала.
а коли народилась - їздила в Карпати з нею на літній відпочинок.
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
в мене є відкладені гроші.
але ж ще є непередбачені витрати.
ну смотрите. я уехала еще до войны. одна с ребенком. за границей мы не были ни разу. во первых - это очень дорого. во вторых, есть, как говориться, нюанс, что в любой момент могут закрыть аэропорт. ездим только внутри страны
Весотехник• 07 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Правда, чо сидіти, якщо тебе як котика тягають всюди за собою?)) Ситуація один в один як у автора)
Кукусики• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
ми були лише в Кракові.
А от в інші країни - це лише вже авіа.
ми були лише в Кракові.
А от в інші країни - це лише вже авіа.
У Польщі безліч цікавих місць. У Енерджиландію можна їздити постійно, вона не набридає. Як потепліє градусів до 20-25 можна вирушати
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
дитину закачує.
мне кажется, вы ищите себе оправдание
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляРассказница
а в якій Ви країні, якщо не секрет?
просто цікаво чому аеропорт можуть закрити...
Кукусики• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
Відправте дитину саму,якщо вдвох вам важко витягнути
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляКукусики
один раз там були, взимку.
якраз виїхали в суботу вранці, їхали годин 5. Дитині дуже сподобалось, але вона була така втомлена, що за 3 години там попросилась спати в готель)
тому треба виїжджати в п´ятницю.
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
а в якій Ви країні, якщо не секрет?
Израиль
Кукусики• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
один раз там були, взимку.
тому треба виїжджати в п´ятницю.
У зимку там нема чого робити,більшість атракціонів із з´їздом у воду та ц аквапарк зачинений
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляКукусики
дитина ще мала, тому аквапарк хіба мінімальні гірки
Рассказница• 07 марта 2025
Ответ дляПьяная вишня
один раз там були, взимку.
тому треба виїжджати в п´ятницю.
возьмите 2 выходных + к обычным выходным. мы так раз в пол года ездим. четверг-воскресенье
Пьяная вишня
• 07 марта 2025
Ответ дляРассказница
а куди Ви ще в Польщі їздили?