Удальонка• 07 марта 2025
Знайшла в чоловіка сережки
в подарунковій коробці. Але в мене вуха не проколоті. невже в нього коханка??? Мама його такі сережки точно носити не буде..... Я в шоці..... Як перевірити???
Ума Палата• 07 марта 2025
Ответ дляУдальонка
не можу зараз, бо він вже вдома
Відправте його покакати чи за хлібом
Ума Палата• 07 марта 2025
Ответ дляМиззери
Лучше вообще паузу выждать , это вполне может быть кто-то из окружения , кума, соседка , подруга
Куме или соседке подарок за 13 штук?
Викасикрет• 07 марта 2025
Ответ дляЛюблю порядок
подождать до завтра. а там как пойдет
До післязавтра. Бо щавтра він аж увечері може презентувати, після натяку що автор в курсах. Скаже ой замотався вдень, ось тобі подарунок, зі святом. А 9го вже відвертітися важче. Я б ще й фото сережок зробила або відео зняла як знайшла їх. Щоб не сказав що то приснилося
Викасикрет• 07 марта 2025
Ответ дляГубка Боб
Сховати, подивитися на реакцію
погана порада. Може здогадатися, і сказати кохана, я тобі сюрприз зробив але тепер не можу його знайти. Навіть якщо ізначально то не для неї було. Чи що ви очікуєте він робитиме?
Викасикрет• 07 марта 2025
Ответ дляМиззери
Это любовница но они бывают из кумовей и соседок и прочего окружения , сотрудница его
Если сотрудница, то даже если наденет, муж скажет что всем отделом скинулись. Или что сотрудница лубовница женатого сотрудника и тот отдал мужу на хранение
Грабля• 07 марта 2025
Ответ дляУдальонка
ну, не знаю, як то для сережок дорого чи ні, але 13600...
Зніміть відео де ви їх знайшли і чекайте .
Свезло так свезло• 07 марта 2025
Ответ очевиден. Но можно себя утешать, что это он маме или сестре купил
Викасикрет• 07 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
Это ваше мнение. А это моё. Глупо или неглупо, не вам решать.
ми ж не проти вашого мнєнія, але чому ви його не аргументуєте тоді? (Форум для того і є). От реально, яку реакцію ви очікуєте від чоловіка якщо автор просто сховає сережки? Тільки повний ідіот не зрозуміє, що якщо він поклав їх вдома в тумбочку і тепер їх нема, то хто міг взяти як не дружина. І? Ну скаже, ой люба, зник подарунок який я підготував тобі/мамі/кум купив кумі/щось іще. В нього ще й буде якийсь час обдумати як викрутитись, бо ніхто ж йому в лоб зненацька не поставить. Чи ви думаєте що дорослий чоловік відкриє шухляду, побачить що пусто, почервоніє і впаде в обморок а потім розплачеться і зізнається що купив коханці? То чим це гарна порада, поясніть?
Проработник• 07 марта 2025
Ответ дляГрабля
Пошліть його в магазин
Вже видно чоловік сковорідкою по голові там отримує…
Братья Капли• 07 марта 2025
Ответ дляБоХатая
Специально прокалывали под подарок?
Какой подарок? Который не дарили? Вы хоть к месту ляпайте, а не пальцем в небо.
БоХатая• 07 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
За выражениями следите, прочитайте что вы написали и в какой теме
Братья Капли• 07 марта 2025
Ответ дляБоХатая
Слежу. Я Вам нигде не хамила. Вы написали бессмыслицу. Ляпаете «прокололи под подарок» при любом упоминании серёг.
Не люблю натовп• 07 марта 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Он 100 раз откроет перед тем как дарить.. Так что ваш сценарий только для фильма.
Вполне вероятно реально откроет.
БоХатая• 07 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
Вы хамите прямо сейчас
Чумачечая_• 07 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Вы пишете с двух аккаунтов?)
БоХатая• 08 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
Автор, ну что? Как дела?
А она принципиально не ответит теперь
Проработник• 08 марта 2025
Ответ дляБоХатая
А она принципиально не ответит теперь
Так, тролі - вони такі
ШобВам_КакНам• 11 марта 2025
Ответ дляУдальонка
не можу зараз, бо він вже вдома
Что с серьгами? Выяснили, для кого были?