Брехушечка• 07 марта 2025

Правда, що вагітність може змінити розмір або форму стопи назавжди?

Мerida• 07 марта 2025
Конечно. Как позвоночнику со смещенным центром тяжести удерживать вес?
No problems• 07 марта 2025
👀
Акукарача• 07 марта 2025
Може. На розмір у мене змінилась
ПадаюВреверансах• 07 марта 2025
Ви розказали і я згадала, що саме після вагітномті на розмір збільшилась нога.
Ще й родимки стали більші
Ліньки гуглить• 07 марта 2025
Может. Но не обязательно.
Курочка• 07 марта 2025
Не у всех.
Пасхальний тролік• 07 марта 2025
Так.
У мене до 1 вагітносиі був 36 розмір. Після став 37. Після 2-ї став 38,5.
Я худа і не низенька. А діти по 4 кг. Мабуть навантаження на стопу так розподілялось.
Дона Ко Ко• 07 марта 2025
Может если много весите + наберете + отеки.
Плоскостопить будете

Я похудела очень до беременности, ушёл 1.5 размера ноги и за беременность не набрала, все было так же как после похудения
Кукусики• 07 марта 2025
Так, в мене з 38 виросла до 39. Прийшлось повністю все взуття змінити, а в мене був чималий арсенал.
Зоряний Шлях• 07 марта 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Плоскостопить будете

Я удивилась когда с 38-39 стал 37-38 , думала не возможно такое
Сегодня я не я• 07 марта 2025
У меня на размер. До сих пор не верится, когда достаю свою старую обувь. Беременность была в 28 лет.
Нехай щастить• 07 марта 2025
Не у всех. Но у многих.
У меня ни размер ни форма не изменились. Хотя я набирала 22 и 24 кг.
Galina_vinsport• 07 марта 2025
Был 41, стал 42 после 2 родов
AnnaOst• 07 марта 2025
Про розмір правда. У мене + 1 розмір
Зараз все скажу• 07 марта 2025
В мене +1,5 розмір. Був 38р, став 39,5р, Ще широка стопа дуже стала. Добре хоч не 40+, бо і так по межі сітки жіночих стандартних розмірів проходжу (в мене зріст 1,8 м тож нога не могла бути малою, але вагітність додала ще)
Пенек Возмездия• 07 марта 2025
нога стала больше на размер, с 37 перешла на 38
Кидаю курити• 07 марта 2025
Да, у меня стопа подросла))) купила себе кроссовки 36го размера недавно! Полноценного 36го) Я надеюсь теперь 36й со мной навсегда, я так задолбалась искать обувь 34,5-35 размера.
Дона Ко Ко• 07 марта 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
У меня был 40 широкий. После стал 38-38.5
когдадеЦкие• 07 марта 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Так.
Я теж худа й висока,але вага не набиралася у вагітність,як була стопа 23 см так і зосталася,15 років вже пройшло
Забризкана водою• 07 марта 2025
Да(
Стала шире и больше на размер .
Двое родов, набирала много. Наверное причина в этом
tarveldy• 07 марта 2025
Так . До вагітності стопа була 23 см, після першої 24, після другої 24.5
Пасхальний тролік• 07 марта 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А у мене помінялась саме після вагітностей. Більше не мінялась. Зараз трохи повнота збільшилась, але я нарешті трохи поправилась з 50 кг до 58.
Дітям 10 і 20
Клин_Кляйн• 07 марта 2025
У меня не изменился размер.
ShellyBelly• 07 марта 2025
Блін, може завагітніти? Може реально стане нога більшою.. як мене вже задовбав мій 33-34 розмір, красивого взуття майже немає, дякую богу, що для дітей зараз часто відшивають як для дорослих, а не як в моєму дитинстві-все з квіточками і бантиками. Але так хочеться красивих підборів, чогось елегантного, а тут все життя в кросівках майже одних
Да Щас же• 07 марта 2025
Да, проседание в подъеме - за счет этого увеличивается размер. У меня так случилось.
Мексиканочка• 07 марта 2025
Ответ дляShellyBelly
Це мені так пощастило. До вагітностей розмір був 34-34,5 і дуже вузька нога. Було страшенно тяжко підібрати пристойне взуття. Зараз маю повнорозмірний 35 і стопа стала трохи ширша - тепер значно легше з вибором (та і дитячих ’не дитячих’ варіантів зараз вистачає)
Застряла• 07 марта 2025
Не у всіх. 2 вагітності, розмір взагалі не змінився((( А я так сподівалася, що збільшиться . В мене стопа 22 см, думала після народження дітей буде нарешті повномірний 35 розмір..Але ні.
Просто звязда• 07 марта 2025
Да, у меня на размер больше нога стала. Хотя рожала с весом меньше, чем до беременности