Пес Патрон• 07 марта в 21:46

Анализ на коклюш: помогите расшифровать

Ребенок 12 лет, привитый, болеет почти две недели. Температура была один раз на 9 день болезни 37,5. Сегодня утром делали рентген-бронхит. Сейчас пришел результат на коклюш(делали анализ, так как в школе 10 подтвержденных случаев). Помогите понять, сейчас острая фаза или уже на спад идет
Не будь КакСвета• 07 марта в 21:49
коклюш
Кукусики• 07 марта в 21:55
Антитіла G у нього могли і після щеплення залишитися (якщо щеплення вдале). Не розібрати, які G після щеплення, які виробляються організмом.
Антитіла М виробляються якраз під час хвороби. Тобто зараз він хворіє саме на кашлюк.
Бронхіт - одне з можливих ускладнень кашлюку.
автор Пес Патрон • 07 марта в 21:57
Ответ дляКукусики
Дякую
Кукусики• 07 марта в 21:57
Коли мої на кашлюк хворіли, лікар казала, що треба щотижня слухати, щоб не пропустити ускладнення.
У моїх обійшлося без ускладнень, хоча свої три місяці вони відкашляли.
Призначали і антибіотик, і ліки від кашлю.
Ваш сильно кашляє? Є репризи?
Кукусики• 07 марта в 21:59
Ответ дляПес Патрон
Дякую
Нехай швидше одужує!
Полегшує стан вологе чисте повітря. Якраз потепління, то можна більше провітрювати.
автор Пес Патрон • 07 марта в 21:59
Ответ дляКукусики
Ваш сильно кашляє? Є репризи?
Не сильно. Антибіотик сьогодні 4 день. Вдень були у лікаря, вона дала сироп ще Флюдитек. За підтверджений кашлюк ще не знала. В понеділок піду до лікарні знову
автор Пес Патрон • 07 марта в 22:01
Ответ дляКукусики
Нехай швидше одужує!
Дякую. Постійно провітрюю, плюс зволожувач повітря. В нас дуже жарко, опалення на повну. А на вулиці сьогодні +22 було
Кукусики• 07 марта в 22:03
Ответ дляПес Патрон
Сінекод від кашлю призначали моєму старшому (у нього були репризи, у меншого не було, бо меншому раніше почали давати антибіотик).
Антибіотик був Роксид.
Гербарія сушу• 07 марта в 22:08
Ответ дляПес Патрон
Повинна поміняти антибіотик. Бо на кашлюк діють інші групи антибіотиків.
Ви як раз вчасно застали, поки є паличка коклюшна, бо потім її токсини ’отруюють’ кашльовий центр мозку і починаються ті репризи.
Як ускладнення бронхіт і пневмонія часто.
Ми з сином хворіли це жесть, і перейшло в пневмонію. Вчасно не зрозуміли що кашлюк і не пили правильний антибіотик.
автор Пес Патрон • 07 марта в 22:10
Ответ дляГербарія сушу
Дякую, тоді завтра буду дзвонити їй