Ядвига Юсьлегко• 07 марта 2025
Він попросив, щоб я сама купила собі подарунок(
Чоловік. У шлюбі рік. Вчора надіслав мені гарну суму. І написав смс, щоб купила сама собі щось. У мене не вистачає фантазії. Краще б він мені сам щось купив.
Відчуваю, буду без подарунка.
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляУказка
Ну это для вас пережитки и не свято. А для многих женщин это праздник. И я в их числе. А вы можете не праздновать и не ждать подарков. Это ваше личное дело)
Ні, я молода 30 років, для мене це не свято.
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А може на роботі це свято вже відмінили
І правильно зробили
Великий сатирик• 07 марта 2025
Ой, це Ви так кажете бо ще молода і зелена))) рік в шлюбі - то єрунда. От поживете 10-20, тоді самі проситимете - коханий, не купляй квіти, краще віддай готівкою)))
Я своєму так і сказала)))
Нащо мені ті нікому не потрібні фігнюшки, які будуть просто валятися? Краще сама шось куплю)) те що принесе задоволення.
А Ви не засмучуйтеся, скоро і для Вас це буде найкраще, що від нього чутимете на 8 березня)))
Я своєму так і сказала)))
Указка• 07 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
Мне 34 и для меня это свято. И мне пофиг кто и что по этому поводу думает. В моём окружении большинство этот праздник празднуют, включая европеек)
Майор Медуза• 07 марта 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Я своєму так і сказала)))
що робити якщо і так віддає всю готівку? Чи у вас роздільний бюджет, він собі ви собі?
УраганнаЯ• 07 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
Вы автор типа повыделываться??Мне муж часто дарит деньги,потому что боится неугодить ,если сам купит
ЧорноброваЯ• 07 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
але скажіть чесно чи були б ви раді і вдячні за один тюльпан? Сказали б що за позоріще, краще б взагалі нічого не купляв, от він і не купив. Так чи ні?
Ну хоча б спробував. Діло ж не в грошах, а я навіть не знаю в чому... Не захотів. Хоча говорив, що ж мені подарувати. І поїхав до батьків на вихідні (це я до того, що нічого ніде не чекає мене завтра)...
Кашпо• 07 марта 2025
А мені вирішив зробити сюрприз, подарув парфуми ангели і демони, бо почув, що я хочу купити. Тільки не врахував, що вони є різні, купив чорні, запах жах, а я хотіла Ле сикрет. От і подарунок і сюрприз)
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляУказка
Мої європейки і не чули про таке.
Ніхто вже давно не святкує, є багато інших гарних свят
ЧорноброваЯ• 07 марта 2025
Ответ дляКашпо
Шкода. Мій колись так же подарував Шанель, але не ту. Я нічого не сказала йому, щоб не засмучувався.
Указка• 07 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
Мої європейки і не чули про таке.
А мои европейки празднуют по полной программе 8 марта. На завтра уже пригластили меня на празднование. И цветы , шампанское, конфеты сегодня раскупают и завтра раскупят полным ходом в супермаркетах. И это не наши беженки и не русские. Местные европейские дамы и их мужчины.
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляУказка
Ні, мої і не чули про таке свято. Але вони молоді, сучасні всі до 30 років
Указка• 07 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
Моим знакомым от 22 до 40. Прекрасно празднуют 8 марта )
Скользкая• 07 марта 2025
идеальный мужчина, мой освоил этот прием через 8 лет супружеской жизни, до этого дарил разные украшения золотые (которые я не ношу и не люблю) и парфюмы, с ароматом через раз угадывал. Сейчас деньги это лучший подарок - сама себе куплю то, что нужно
Неновая почта• 07 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
Ага, все, особенно те, у кого мужья на войне или ещё хуже - погибли.
Ип@н@шк@ вы, автор.
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляУказка
Є багато різних гарних свят, які треба святкувати.
Великий сатирик• 07 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ні, в мене немає бюджету, я в декреті, кошти всі спільні і є в доступі, але мені ніяково витрачати їх на свої хотєлки, якщо щось хочу купити - завжди питаю в чоловіка, хоча він ніколи не проти щоб я щось купляла, але совість не дозволяє сильно розігнатися, особливо коли на собі він економить, необхідне не купляє, а я тут всякі шмотки без особливої потреби буду купляти... А як дарує кошти і знаю, що то типу на падарунок - то вже совість так не мучає))) хоча він ніколи не дорікав нічим. Просто знаю , що бюджет особо не дозволяє купляти будь-що, що захочеться, і скільки хочеться, тому поки що так...
все по ГОСТу!• 07 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
Хто всi? дивно дуже(
Горня капучіно• 07 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
так закажите, вам курьер доставит. например лобстеров из ресторана или авторский тортик. деньги есть - можно тратить
Указка• 07 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
Конечно есть И 8 марта прекрасный праздник - Международный женский день. И мы с удовольствием его празднуем и дальше будем праздновать. И пофиг на тех , кому это не нравится
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляУказка
Тільки для чого мені ця інформація)))
Указка• 07 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
Тільки для чого мені ця інформація)))
Да и мне информация о том , что есть много хороших праздников ни к чему. Но вы же со мной этой информацией почему - то делитесь )
ВерСаСе• 07 марта 2025
Ответ дляУказка
Подумала, що ви цього не знаєте якщо 8 березня прям так помпезно святкуєте
ПампушОК• 08 марта 2025
Так если он деньги дает, купите то, что хотите. В чем проблема?
В следующий раз на праздники скидывайте ему вишлист со ссылками на подарки
ПампушОК• 08 марта 2025
Или вы сама не знаете, что хотите? Так как ваш муж должен знать чем вас радовать?