Играю_на_кларнете• 07 марта в 23:38
Вас теж бісить коли дорослі тьотки
розмовляють ніби трирічні дівчатка? Таким тоненьким, тихим і шепелявим голоском. Особливо з чоловіками вони так люблять розмовляти. В жіночих компаній нормальний голос роблять
Пешеходик• 07 марта в 23:41
А у меня голос такой мяукающий.. Но я с мужиками не разговариваю если шо) почти..
Это вы имеете ввиду игриво-сюсюкающий)? Типа ’ Котииик, купи конфеток, вон тех розовеееньких!’
MacOS-ница• 07 марта в 23:41
Бісить в рілсах такий голос, але то мабуть якісь настройки шоб його вибрать, бо він однаковий в рілсах різних людей.
Попадалочка• 07 марта в 23:43
Я теж намагаюсь копіювати Мерлін Монро. Але , халепа, лише якийсь німецький ’ дойч’ чи ’ахтунг’ виходить- язиком не вдалася
Банан-барабан• 07 марта в 23:49
Вообще не замечала таких. А вам, автор, стоит задуматься, почему вы видите этих теток
Меня много• 07 марта в 23:54
Тетки то полбеды, у меня свекор так разговаривает. ’Любоцька, а плиготовись це-то вкусненького? Отбивнуськи хоцю’
Міряю від одиниці• 08 марта в 00:04
Трирічка і тихеньким? В мене дисонанс)), бо всі трирічки, яки траплялись мені може й шепеляві були але зовсім не тихі, скоріш оті, що падали посеред магазину чи вулиці і волали так, що вуха закладало
Шпондєр• 08 марта в 00:06
Є одна знайома, бісить неймовірно. Ой, дивись який красивий метеличок сів на квіточку, як 5 річна дитина. І істерики прилюдні своєму бойфренду влаштовує в такому ж стилі. Не уявляю як з таким чудом жити
Контрольница• 08 марта в 00:19
У мене така знайома є. Сю-сю, пу-сю, шляпка з вуаликом, томний голосочок))))
Ага, як війна почалася, випросила в мене запас горілки на рік
Лєді хулє...
Не любовница• 08 марта в 00:32
Меня много чего бесит, и это тоже, потому, что я нервная. Хоть я и понимаю, что люди могут говорить как угодно, но …
Хома з пастою• 08 марта в 00:41
Голос Алины Фуди бесит, но контент ее нравится. Седокова не бесит, хотя песни не заходят ее, только в виагре нравился голос. Обе говорят как девочки
Барабасиха• 08 марта в 01:37
Ой в мене такий знайомий, Юлічка, Надічка, Анічка, на зупиночці, окулярчки(ще очечі))), морюшко і подібне. Йому 34 ’рочкиіііі’)))