Бабо-лебідка• 07 марта 2025
Хочу самостійно вишити і зібрати вишиванку.
Дівчата, хто має досвід, підкажіть яку тканину і де купити в Польщі( можна і в Україні)? Які нитки? Порекомендуйте навчання/авторів/канали/акаунти де можна навчатися і купити схеми. Хочу навчитися і передати досвід своїм донькам.
Гарні диньки• 08 марта 2025
Ось дивіться: оце зі зрізаними кутиками
У мене на спині виходить така сама біда. Дівчина у дописі за це не запитувала, тому як хтось знає як виправити, була б вдячна!
Ось її другий допис.
Я бачу що вона зробила горловину ширшу (я цього робити не хочу), але все рівно горб надутий на спині є.
Як цього позбавитися?
Ось її другий допис.
Як цього позбавитися?
Пугачиха• 08 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Мої доньки вишивають, плетуть силянки, знають українські пісні, люблять свою культуру і хочуть навчитися цій прекрасній справі!
Ага, і сидять за кордоном та вчать нас як батьківщину треба любити
Справжні патріотки) Тільки вишиванки не вистачає
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 марта 2025
Ответ дляПугачиха
А хто вас тут вчить? Чи просто прийшли отрутою плюнути?
Мрії у вирії• 08 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Автор, якщо у вас мало досвіду, то кинете швидко. На вишиванці, особливо на рівномірні чітко видно і нерівність хрестиків, і нерівність натягнені нитки, і протяжки.
Набийте спочатку руку. Заодно потренуйтесь робити «ідеальний виворот»
Він виглядає ось так 👇🏼
Не лякайте людину. Рівномірна тканина так називається тому, що кількість ниток по горизонтплі і вертикалі одинакова! Візерунок на ній виходить симетртчний. Ідеальний виворіт нікому не потрібний. Ви напевно не бачили старих вишитих сорочок.
Мрії у вирії• 08 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Ось дивіться: оце зі зрізаними кутиками
Ось її другий допис.
Як цього позбавитися?
Ось її другий допис.
Як цього позбавитися?
Цю проблему на спині забирають зменшивши кількість призбирювань горловини по спинці і рівномірно їх розподіливши. Тобто щоб тканина спинки зверху була не дуже стягнута.
У вихилясах з вишивасами колись цю проблему піднімали і як її позбутися.
Мию вікна у мороз• 08 марта 2025
Зверталася до знайомої кравчині, вона зняла мірки і розкроїла тканину, обметала. І я вже на готових шматочках вишила. Потім вона зшила. Сама б я не ризикнула кроїти, якщо шось не так, потім дуже шкода роботи по вишиванню
Ответ дляМию вікна у мороз
А в знайомої навпаки по готових вишитих заготовках кравчиня пошила . Вже третя вишиванка
Мию вікна у мороз• 08 марта 2025
Ответ дляok1904
Знайома сама кроїла?
ircia_lviv• 08 марта 2025
Купіть МК
Візерунок можете зробити який захочете, але МК дуже детальний, саме для тих хто вперше шиє традиційну сорочку
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 марта 2025
Ответ дляircia_lviv
Купіть МК
Цей гарний МК, але там не показують як саме робити ці зрізані кутики.
Бабо-лебідка
• 08 марта 2025
Ответ дляok1904
В першій змінили лінію горловини і приспустили лінію плеча, в другій теж зміни в крої, ще в другій змінена палітра в візерунку.
Дуже гарно!
Всім дякую за рекомендації! Буду вивчати🙃
Бабо-лебідка
• 08 марта 2025
Ответ дляliuba
А а МК Мокоша все показують?
Я вже купила, на нього багато хто посилається. Буду розбиратися.
Смешнюча• 08 марта 2025
Покажу, какая вышитая скатерть мне досталась бесплатно. Она с пятном, хотели выкинуть, а я забрала. Очень понравилось сочетание вышивки и кружева.
Ответ дляСмешнюча
Колись знайшла лляну скатертину з хризантемами, стола підходящого не було, а ле ж якісний ’бабусин льон’, ще в мене були малі білі лляні штани і пілотська сорочка, в результаті маю шикарний довгий халат кімоно для бані, де всі тааак з подивом: де такий купила.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Єдине, що пораджу, спочатку передивіться відеоурок, а потім вже включайте його ще раз і слідуйте інструкціям. Бо деколи були моменти, що спочатку вона дещо не сказала, а пізніше додала, що, наприклад, краще зробити так. Коли вже цей етап ми пройшли.
ХтоЯкщоНеЯ• 08 марта 2025
я вам советую купить недорогой набор для изготовления вышиванки и начать с него. Потому что там много нюансов, начиная с выбора ткани и ниток и подготовки их к работе, что сразу не вникнешь.
Чавонадо• 08 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
А чому ви жалієтесь ? Що саме було порушене в моєму повідомленні, які правила?)
Повторю, мені не складно 😉
Що ви забули у Польщі?
Повторю, мені не складно 😉
Що ви забули у Польщі?
Мама Никитки-2• 08 марта 2025
Ответ дляМрії у вирії
Я знаю шо таке рівномірка. Автор писала шо має невеликий досвід вишивання. Вишивати по канві з чітко визначеними дірками для хрестика і рівномірці, коли треба рахувати ниточки це різні справи.
Я дала авторові пораду. Вона має право прислухатись чи проігнорувати.
Щодо старих вишиванок, то мені байдуже. Маю бабусину, там ідеально все. А інші хоч вузлики хай в’яжуть за звороті.
Мама Никитки-2• 08 марта 2025
І ще, автор, порада. Перед тим, як почати вишивати, особливо нитками червоних відтінків, візьміть пасмо і вологу серветку. Протягніть нитки через вологу серветку, щоб визначити, чи не ліняють вони. В ДМС рідко Но буває. Анкор, червоних відтінків, дуже часто.
Кастрюлька• 08 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Домоткане рівномірне полотно льон-бавовна Вестерн ТПК-327 1/1 , виробництво Едельвіка Луцьк- достойна тканина за невеликі гроші.Якщо ж впевнені- то іноземні.В Інтаграмі можете глянути Лесю Демчук- вона часто по п´ятницях робить ’вечірні вишивання’ в прямому ефірі.
Бабо-лебідка
• 08 марта 2025
Ответ дляok1904
Я теж збираю такі речі😍. Маю ще деякі старовинні, ще бабусині сорочки, корсету, рушники.