Бабо-лебідка• 07 марта 2025

Хочу самостійно вишити і зібрати вишиванку.

Дівчата, хто має досвід, підкажіть яку тканину і де купити в Польщі( можна і в Україні)? Які нитки? Порекомендуйте навчання/авторів/канали/акаунти де можна навчатися і купити схеми. Хочу навчитися і передати досвід своїм донькам.
автор Бабо-лебідка • 08 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
І ще, автор, порада. Перед тим, як почати вишивати, особливо нитками червоних відтінків, візьміть пасмо і вологу серветку. Протягніть нитки через вологу серветку, щоб визначити, чи не ліняють вони. В ДМС рідко Но буває. Анкор, червоних відтінків, дуже часто.
Дякую! Бо хочу саме червоні троянди вишивати.
автор Бабо-лебідка • 08 марта 2025
Ответ дляКастрюлька
Домоткане рівномірне полотно льон-бавовна Вестерн ТПК-327 1/1 , виробництво Едельвіка Луцьк- достойна тканина за невеликі гроші.Якщо ж впевнені- то іноземні.В Інтаграмі можете глянути Лесю Демчук- вона часто по п´ятницях робить ’вечірні вишивання’ в прямому ефірі.
Дякую! Те що треба!
ok1904• 08 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Взагалі, червоні то ружі/рожі якщо притримуватися української. В мене вдома є книжка по вишиванках з орнаментами ,викройками, треба пошукати,як приїду через тиждень
Мрії у вирії• 09 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую! Те що треба!
Зверніть увагу, що Вестерн у Едельвіки є у двох кольорах - білий і молочний. Сорочка на молочному полотні виглядає цікаво і більш автентично.
По нитках вам дівчата описали. Можна ще звернути увагу на Перле від ДМС, вони чудово виглядають у рахункових техніках.
автор Бабо-лебідка • 10 марта 2025
Ответ дляМрії у вирії
Дякую дуже! А підкажіть яку краще брати щільність тканини і count, як для новачка? Для жіночої сорочки.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую! Те що треба!
Вестерн має поліестер (20%). Візьміть собі ось таку тканину, наприклад. Вам буде приємно шити і носити ту сорочку. До того ж, сорочку з поліестром вам набагато важче буде збирати, бо тканина не буде загинатись як треба і сипеться вона набагато більше. https://myoberig.com/tkanina/linen/sotema-candido-...
автор Бабо-лебідка • 12 марта 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую! Вчора купила льняну штору в секенді😂. Спробую покроїти і зібрати на ній спочатку. А потім візьмуся за чистовик 😊
faustria• 07 апреля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ні😅. То не то! Її треба скроїти, вишити, потім зібрати, тобто зшити.
Купіть готову заготовку і вишивайте