Секс-Бомба• 23 февраля в 07:32
Що є дієвим при тонзиліті?
Дочка записалася до лікаря аж на середу-у нас до сімейного дуже важко потрапити. Десь тижні два-три назад хворіла пневмонією, пила антибіотики, що назначив лікар. Кашель залишається досі. І ось вона показує мені своє горло, а там усе в гнойнічках. До лікаря піде, але це ж їй дадуть лише направлення до лора, а коли до самого лора потрапить-невідомо. Цікаво, що температури немає і горло не болить. Що це? Чи може таке бути, що вона просто кашлем травмувала трохи горло і занесла якусь каку? Можливо є якісь дієві спреї-полоскання, бо пити АБ знову це не вихід((
Ищу Аленя• 23 февраля в 07:45
Запишіться до приватного лора на промивання лакун.
Ну або самі вдома полощіть хлорофіліптом і фурациліном через кожні 2 години. Ну і целіста спрей.
Стебель березы• 23 февраля в 08:33
То может пробки, если не болит. Если болит, то только аб, или удаление.
забиякина• 23 февраля в 09:03
У мене таке було перед новим роком (маю хронічний тонзиліт, час від часу бувають пробки в гландах). Йти до лікаря часу не було, перепробувала різні спреї від горла які були дома та таблетки, тоді згадала що колись призначав лікар змащувати гланди масляним хлорофіліптом і він реально допоміг, тільки я цього разу не змащувала, а набирала його в піпетку і крапала на гланду, пробки зникли десь через тиждень повністю.
ХвилювАллочка• 23 февраля в 09:33
я не лікар.
якщо це ангіна, то без антибіотиків вилікувати її без шансів, почитайте побічки від нелікованої ангіни.
Я б зробила стрептотест (аптечний), щоб переконатися, що не ангіна. І далі вже б з пробками боролася. А якщо ангіна, то тільки до лікаря і не затягувати