Ждун с Нибиру• 08 марта 2025
Потрібен ресурс для знайомства з чоловіком
В чоловіка коханка, розлучатись не планую. Підкажіть, на якому ресурсі познайомитись з чоловіком для інтимних стосунків, хочу себе порадувати так, як зробив мій партнер. Але треба такий ресурс, щоб не спалитись, адже я жінка заміжня)
Аноним_1859• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Такое понятие растяжимое, может вы оператор на новой почте
А якщо, припустимо, оператор, то що?
З бісиками• 08 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
А якщо, припустимо, оператор, то що?
Не серьезно, нужно расти и развиваться в таком возрасте
Vita_Nikolaeva• 08 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Київ? Скільки років? Можу запросити на каву для знайомства
она не пойдет- что вы! это тупо выдуманная история
Тишком нишком• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Яке то має відношення до сексу ким працює чоловік.. Автору же лише секс треба... Для секса треба аби був досвідчений, витривалий, здоровий і з гарною ерекцією. Яке то має відношення до його життєвих досягнень...,
Аноним_1859• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Яким чином це заважає мати секс з автором? На скільки я розумію, автор не належить до королівської сімʼї і продовження роду таким чином не планує 😀
ВсеПроВсехЗнаю• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
А що не так з операторами Нової пошти? Туди тільки з маленьким беруть?
З бісиками• 08 марта 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Посмотрите на это с другой стороны какой психологическое состояние будет у мужчины, будет ли он себя уважать если у него низкая зарплата и в 40 лет он ничего не достиг. Какой ментально мужчина если у него жизнь не складывается? Он герой любовник в постели?
Бензопирен• 08 марта 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Він думає, що я не знаю
Так лучше мороженой курицей ее отметелить
Бензопирен• 08 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
И перепихончик на шару?
Бензопирен• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Или простой грузчик в АТБ
Бензопирен• 08 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
А якщо, припустимо, оператор, то що?
Автор ищет принца, который и трахнет, и мужу накостыляет
З бісиками• 08 марта 2025
Ответ дляБензопирен
Или простой грузчик в АТБ
Дело даже не в конкретной профессии а в самооценки и в самоощущении. Какой будет секс с мужчиной который внутри где-то понимает что он неудачник
Бензопирен• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Сейчас автор бросается в крайности, а ей надо действовать с холодной головой и думать о своем будущем
З бісиками• 08 марта 2025
Ответ дляБензопирен
Так это уже другой вопрос
ВсеПроВсехЗнаю• 08 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Це ніяк не пов´язано. Сексуальний темперамент або є, або його немає. Навпаки мєлкопісєчники часто-густо компенсують це успіхами у бізнесі. Звичайно якщо чоловік заможній, то жінка закриє очі на його низьке лібідо. Але ж автор шукає саме секс, а не фінансову підтримку
З бісиками• 08 марта 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Давайте сойдёмся на том мнение что у вас свой опыт у меня свой
Аноним_1859• 12 марта 2025
Вітаю! Як справи в пошуках? Моя пропозиція зустрітись залишається в силі 😉