Сиренькая• 08 марта в 23:45
А какие диагнозы называют "модными"?
ПешитеБесАшипок• 08 марта в 23:51
Подивіться як зараз всі подуріли з тим Оземпік?! Як цілий світ кинувся скидати кілограми уколами? Тільки от коли починається медикаментозне лікування ожиріння чи лишніх кілограмів то всі забувають що це лікування повинно бути все життя. А ще в Оземпік має дуже багато протиріч при застосуванні і багато нюансів які вилазять при лікуванні.
Але піпл хаває і нічого весь світ лікується від ожиріння по модному.
Сподіваюся зрозуміло пояснила?!
Чаклунка-ведунка• 08 марта в 23:52
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сподіваюся зрозуміло пояснила?!
Потом будут дружно лечиться от модного остеопороза
Сиренькая
• 08 марта в 23:53
Ещё нередко просто плохо социализированные люди себе синдром Аспергера приписывают, рассеянные и невнимательные - СДВГ, люди с изменчивым настроением - биполяирное и т.д.
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сподіваюся зрозуміло пояснила?!
с появлением оземпика движение бодипозитива позорно развалилось. это был не бодипозитив, а жалкое оправдание своего неумения быть стройной. муахаха! шах и мат.
Гадаю_По_шнуркам• 09 марта в 00:06
Ответ дляPrervana
Любую прип...здь теперь классифицируют как биполярочку/свгд/аспергера и прочее. Раньше был просто хам неорганизованный, а теперь - человек с диагнозом, которого понять и простить
Биполярка к неорганизованным хамам вообще не имеет никакого отношения
Сиренькая
• 09 марта в 00:09
А ведь это не прям новое явление.
К примеру, во времена Зигмунда Фрейда очень модной была ’истерия’ у экзальтированных дам.
Не гоню• 09 марта в 00:14
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сподіваюся зрозуміло пояснила?!
Протирич при застосуванни - это вы о чем? И какие нюансы при лечении?
Не гоню• 09 марта в 00:15
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вы тоже будете лечиться от остеопороза. Он у всех женщин 60+
Попельшка• 09 марта в 00:23
А мені лікар діагноз не озвучив, але антидепресанти приписав. І от не знаю тепер який діагноз собі приписати. По симптоми і невроз і депресія одночасно.
ПешитеБесАшипок• 09 марта в 00:25
Ответ дляНе гоню
Почитайте медичну літературу про цей оземпік. Не статті проплачені а саме мидичні дослідження що проводяться з тим оземпіком. Там є вже статистика що показує що той Оземпік не панацея а препарат для певних цілей, але при досягненні бажаної ваги відмова від препарату дає зворотній ефект при якому набрання маси стає іще більше.
Іще не забувайте про індивідуальну не переносимість чи реакцію на певні препарати. А ще велика кількість того що при використанні Оземпік дуже багато проблем (зі здоров´ям) вилазить на його фоні.
Проработник• 09 марта в 00:31
Я щас ору как взрослые особи ищут в себе аутиста
психосоматика, да часто. Никто до этого и слова такого не знал. Сейчас все с ума посходили, что то там изучают, каждый себя даже спецом называет, курсы проходят.
Майданщица• 09 марта в 00:40
Ответ дляСиренькая
А ведь это не прям новое явление.
А ещё раньше подагра. Болезнь аристократов.
Попельшка• 09 марта в 00:53
Ответ дляЧаюри
А як це, лікар нічого не сказав? Мені коли приписували ліки, назвали діагноз - астеноневроз.
А мій загадково посміхався і мовчки виписав ліки, але ліки працюють і це те що мені було потрібно. Можливо в мене також цей астеноневроз, бо я і є астенік.
Аноним НаВсеГда• 09 марта в 02:06
Ответ дляСиренькая
А ведь это не прям новое явление.
Модной была у Фрейда, потому что он изучал неврозы.
А я з косою• 09 марта в 02:15
Ответ дляПопельшка
А какие симптомы были?