L-i-s-a-92af• 09 марта в 01:00
Росіянин, який вбив українського військового отримав довічне ув’язнення
У Мюнхені суд засудив до довічного ув’язнення 58-річного росіянина, який убив двох українських військових. Одним із загиблих був 36-річний військовий з Каховки Володимир Козін.
Про це повідомило видання Deutsche Welle.
Улітку 2022 року Володимир Козін виїхав з окупованої військами РФ Каховки, що на лівобережжі Херсонщини. Спочатку займався волонтерством, потім вступив до лав ЗСУ. Служив у складі 81-ї десантно-штурмової бригади. Обороняв Бахмут на Донеччині.
У січні 2023 року отримав перше поранення, проте невдовзі повернувся до війська. Пізніше отримав ще одне серйозне поранення, після якого був направлений на реабілітацію до Німеччини.
За даними суду, троє чоловіків були трохи знайомі і в день вбивства вони зустрілися у місті Мурнау для спільного вживання алкоголю.
Між ними виникла суперечка через ситуацію в Україні. Росіянин “відчув себе ураженим у своїй національній гордості”, пише видання.
Згодом зловмисник приніс ножа зі своєї квартири, розташованої неподалік, і кілька разів ударив ним у горло Володимира Козіна. Той помер на місці. Після того росіянин, щоб приховати сліди злочину, напав на другого українського військового, якому було 23 роки, завдавши йому п’ять ударів ножем. Останній помер у лікарні.
Суд встановив особливу тяжкість злочину, що означає, що дострокове звільнення засудженого практично неможливе, йдеться в матеріалі.
Красавишна-Улыбавишна• 09 марта в 08:51
Автор, если бы это был какой-нибудь сомалиец , алжирец или ещё левая любая национальность.. то этой новости бы здесь не было ! хотите срач и ненависть?
Не получится, у нас нормальные люди и большинство видит здесь обычную поножовщину, чем это и является.
По теме терпеть не могу алкоголиков и мне их не жалко, какой бы национальности они ни были.
Ответ дляMinny
В любом случае убийца попал в приличное заведение
Немецкая тюрьма это курорт по сравнению с нашими, так что он неплохо устроился, у нас бы думаю не выжил
Це те, про що я подумала, але не писала. Не факт, що це навіть вирішило його проблеми щодо самостійного уьримання на тривалий період. Але мені справді цікаві істинні мотиви створення цієї теми.
Бо є набагато страшніші історії злочинів, але принесли на форуми саме оце
Ответ дляAny
Так, немає сенсу підтримувати авторку, все вже сталося і решту вирішили правоохоронні органи
Ответ дляAny
Втрата і птср, а можливо, і наслідки контузії - це геть різне.
От наприклад , ті, хто був у полоні часто не виносять, коли до них звертаються російською. Бачите, як воно по-різному різні травми га людей спрацьовують. То у ні, ваш досвід втрати близької людини - це не те саме, що школа психіці військових
В теме про мовный срач, которая сецчас в топе, я написала, что выхожу из дома я говорю на украинском языке. Это раз. Два - я не говорю про пьянку, я говорю про систематическую пьянку с орком
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Аналогічно.
Блювотний рефлекс від алкашин усіх мастей.
Ответ дляK@pelka
А у меня другой вопрос. Почему в Германии вообще живут эти тв.ри. Выпить это не равно бухать. В лавах ЗСУ есть также россияне( те кто перешел на нашу сторону). Так вот познакомились с проживающим там давно орком, который казался нормальным( как те кто перешли , ну вы поняли) . А потом оно показало свое нутро. Такой вариант не рассматривали ? Что он ранее не высказывал свою позицию мол я за х.йла . Раз общались , значит сделал так чтобы ему доверились. А в очередной раз спланировано взял нож и убил, когда никто не ожидал . Вот где ошибка
100%
Та курва москальська,яка вбила породіллю і її маму і вкрала немовля,теж спочатку в групі для українмьких біженців ’ допомагала’.
Нація ублюдків
Ответ дляAny
Часом росіяни за кордоном вдають ’волонтерів’, які допомагають з перекладом і наші не відразу розуміють, що вони навів ь перекладають трохи не те. Ми ж не знаємо, як вони познайомилися.
Але про бвшанинк з ножем згадала показову історію, знайома жида у В´єтнамі давно, тримала серф-клуб, але родом з Криму, потвм навчалася в Києві. У 2015 за нею по пляжу гасав з ножем п´яний дагестанець з викликам визнати вєлічіє расії... А вона з ним не пила і не дружила, воно звідкись почуло, що вона з України, з Криму, планка впала
Так і є.І навіть дуже часто вони так роблять.
Як маньяків тягне на місце злочину так росіян до українців.
Ответ дляMinny
Ну,в нас цих потвор теж годуть і розважають,нажаль
Ответ дляAny
Я вот хожу, и пол дня перевариваю ваши слова.
Моя сестра больше недели лежала на улице вместе с двумя своими дочками. Мёртвые. Пока их смогли забрать. И вы пишите, что утрата это другое? Так это не утрата. Это убийство мамы и двух маленьких детей. Вы считаете, семья, которая пережила такое горе, не имеет психических травм после этого? И это совсем другое, чем травма военного? Это тот же птср. И мне какие-то мразины в этой теме будут писать, что я манька. Хорошо, что комментарий удалили.
Ответ дляМerida
На жаль, не переварили. Я не писала, що чийсь біль менший, я пишу, що це зачіпає різні тригери. На очах у тих, хто воював теж помирали люди, часом на їхніх руках, часом вони спостерігали це і нічого не могли зробити. Але це різні психологічні травми, а контузії - це ще і суто фізична травма, якої не має людина, яка пережила глибоку страждання. Тут піднімається цілий пласт складних питань реабілітації.але таки, як каже медична психологія і психіатрія, це дуже різні травми
Ответ дляAny
То, что пьют многие - это известно. Кто выехал в Европу те ещё и марихуаной блокируются, а кто другими вещами. Это все ясно. В истории проблемой есть одна вещь: дружба зсушника и орка🤷🏼♀️
Ответ дляМerida
Який жах
Царство небесне невинно убієнним жертвам російської агресії.Там,де вони зараз,їм добре.
Мої співчуття.