Весёлая морковка• 09 марта в 11:20
Не люблю квіти на 8 березня
Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів:
213 (56.65%)
люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%)
краще грошима
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:40
Ответ дляТень льва
Это знак внимания и любви. Тут о деньгах не думаю, хотя мы давно женаты и деньги общие тратятся )
Но вчера муж принёс и тюльпаны, и фикус в горшке, торт, конфеты, браслет и колечко.
Ничего лишнего )
Вам дарують квіти зі спільного бюджету ? Як на мене це діч …. Мій чоловік ніколи такого не робить , всі подарунки це його бюджет
Королева ганделику• 09 марта в 11:40
Ответ дляЗаикальница
Чому дорого? Яка ціна у вас на троянди, тюльпани?
І як ця ціна відрізняється від тією що була 2 тижні назад?
По 90грн мілкі тюльпани, настільки мілкі, що щоб в руках було шо тримать, то требаба шт 30.
Рози по 200
На валентина рози були по 120
Рози по 200
На валентина рози були по 120
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:40
Ответ дляВесёлая морковка
Ви уявляєте , мій батько просто привітав всіх жінок нашої родини , а це 3 доньки , дружина , свахи . Не уявляю навіть скільки він грошей витратив на ці всі букети
А батько бідний
Vita_Nikolaeva• 09 марта в 11:41
а яке авто ви вчора придбали, автор?
це вам подарунок був чи просто співпало на 8 березня?
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:41
Ответ дляШиворот Навыворот
Удалено администрацией...
А ви прийшли випустити свою отруту і вам тепер легше ?
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:42
Ответ дляВесёлая морковка
Можно , я сама 7 березня кажу чоловіку , не потрібні мені завтра квіти , можеш не шукати не ганяти )) а в любий інший день звісно дарує мені гарні букети коли я цього не очікую
А что ему мешало подарить 6 марта?
Так говорят те, кто не получает цветы вообще - ни на праздники, ни просто так.
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:42
Ответ дляКоролева ганделику
Цього року квіти і правда неоправдано дорого. Наступного року мабуть теж скажу, що саме 8 без квітів ( я не дуже люблю підтримувати місцевих спікулянтів
, оце мене гризе)
Ага , я в нашому місті всіх спекулянтів знаю , і бачу , що такі не якісні букети продають , ще просять в три дорого )))
Блакитна устриця• 09 марта в 11:42
Я люблю цветы, обожаю, мне нравится с ними возиться, подрезать, и на праздники люблю и без праздников. Но скажем, если мы мне нужна была обувь, и выбор стоял или цветы или обувь, естественно я бы выбрала что-то нужное, без чего нельзя обойтись. Т е цветы это роскошь, что-то для удовольствия и радости, практической пользы нет. Поэтому если ограниченный бюджет, желание брать деньгами разумно, как по мне. Иногда я могу купить себе одну розу, хоть это мем с которого все ржут, понятно на подарок не покатит, но глаз радует даже одна
Шиворот Навыворот• 09 марта в 11:42
Ответ дляВесёлая морковка
А чого я вас задовбала , ви не отримали вчора квітів , що така зла жіночко ?
Душнила, не надо на меня переводить стрелки.
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:43
Ответ дляОбережнаЯ
А вообще, почему нужно выбирать ’или/или’? Люблю и цветы, и подарки, одно не заменяет другого
+1 от отсутствия денег в семье автора.
Love_Love_Love_• 09 марта в 11:43
Ответ дляВесёлая морковка
Я з вами згодна . Я маю гроші , чоловік теж , я не хочу нікому нічого доказувати , але 8 березня , це для мене суцільний бізнес флористів і бабусь , я не сприймаю квіти в цей день якась дуриловка чоловіків . Малі букети я не люблю , а великі коштують як парфум , нащо мені вони якщо я забуду воду замінити , вони завʼянуть ..
А не на 8 березня ви не забуваєте воду змінювати?
Ви маєте гроші, але жмете переплатити 10 грн за квітку?
Кому ви це тут ліпите
Ответ дляLove_Love_Love_
Прекрасно відношусь до квітів і на 8 березня і на 7 квітня і на 13 червня. Квіти потрібно дарувати бо це гарно і приємно. Сама собі теж купую квіти.
Хоть 19, 26 и 31- я не люблю цветы. Нигде у меня от них не екает. Как и от комплиментов.
Вот такой я заземленый, материальный человек.
Заикальница• 09 марта в 11:43
Ответ дляКоролева ганделику
Рози по 200
На валентина рози були по 120
Рози по 200
На валентина рози були по 120
Я навіть не знаю що сказати. Живу в Коломиї.
Метрові свіжі троянди 120
Трохи коротші але крупний бутон 90
Мілкіший бутон 75
Тюльпани від 30 грн за штуку мілкіші.
Бачила в вазонах 3 штуки з цибулиною крупні 200 грн вазон
Метрові свіжі троянди 120
Трохи коротші але крупний бутон 90
Мілкіший бутон 75
Тюльпани від 30 грн за штуку мілкіші.
Біле пальто• 09 марта в 11:43
Ответ дляА Я Самая Самая
Я люблю квіти будь-коли) Все навколо й так г…няно, а квіти тішать око
В мене теж піоновидні. А аромат який🥰
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:44
Ответ дляЛепешечка
А чому у вас такі крайнощі - або три тюльпани або охапка на мінімум 1500 - 2000 гривень?
І що не так з трьома тюльпанами, якщо вони красиві? Гарненькій маленький букетик, я таким привітала маму, двокольорові біло-червоні тюльпани.
Тому що мій чоловік якщо дарує , то тільки великі дорогі букети … він ніколи не подарує три тюльпани .. а мені завжди шкода викинутих грошей на вітер
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:44
Ответ дляВесёлая морковка
Хочу зрозуміти , як відносяться інші жінки до букетів до 8 березня і чи отримують вони їх раз на рік , чи як я без повода ))
Вы не получаете цветы без повода.
Те кто получают без повода так же получают и на праздники.
Одно не исключает другое.
Неужели вам муж на ДР не дарит цветы?
Одно не исключает другое.
Неужели вам муж на ДР не дарит цветы?
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:44
Ответ дляДомашня Зюзя
Це тому, що для вас 3 тисячі це пристойні гроші.
А для інших, це просто гроші на букет
Да , 90 % українських жінок це сприймають просто як гроші на букет , не смішіть
Настасья Пицун• 09 марта в 11:44
Я люблю цветы, но красивые. Сейчас в Европе и вчера муж реально приволок веник. Ужасные тюльпаны. А когда я ещё узнала что за эту красоту отдал 100€, готова была его прибить. А он сказал выкинь если не нравится. Короче мне не жалко 100€ когда это реально красивые цветы, пионы или пионовидные тюльпаны, а не вот это вот недоразумение
Love_Love_Love_• 09 марта в 11:44
Ответ дляВесёлая морковка
Боже яке жлобство
Жесть, аби інші не заробили, то і я вжмусь
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:44
Ответ дляSo_so
’Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував’
Деньги мужа и так у меня. Поэтому цветы это просто цветы. Как-то так.
То він за ваші гроші купує вам букет ?
Love_Love_Love_• 09 марта в 11:45
Ответ для-sofi-
Всі ми різні
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:45
Ответ дляВесёлая морковка
Звідки у вас цифра про 90 %
Love_Love_Love_• 09 марта в 11:45
Ответ дляВесёлая морковка
А для чого ви його гроші ккономите?
От це дика дічь
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:46
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Обидно что это в Украине так.
В Європі тюльпани охапками по 2 євро , там квіти це е розкіш …
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:46
Ответ дляВесёлая морковка
А большие букеты в другой день не стоят как духи? Серьезно?
Ответ дляБлакитна устриця
Какой ужас.
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор так доводить, що гроші на квіти протягом року є.
Ну я не доводжу , я кажу що є і чоловік квіти мені дарує без повода . А жінки не вірять чогось 🫣
Love_Love_Love_• 09 марта в 11:47
Ответ дляВесёлая морковка
Я думаю що для вас розкіш, ви б брали в супермаркетах підвʼяввші безкоштовно, чекали б поки їх за двері виставлять
Весёлая морковка
• 09 марта в 11:47
Ответ дляНаша взяла
То краще би задали питання - чи хочете авто на 8 березня ))
Мені мій купив , але квіти я попросила не купувати , смішно правда 😂