Весёлая морковка• 09 марта в 11:20

Не люблю квіти на 8 березня

Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів: 376
213 (56.65%) люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%) краще грошима
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:33
Ответ дляВесёлая морковка
От і я так , я краще за 2-3 тис куплю собі щось інше , але не квіти які на 2 день завʼянуть
Це тому, що для вас 3 тисячі це пристойні гроші.
А для інших, це просто гроші на букет
So_so• 09 марта в 11:34
Ответ дляВесёлая морковка
Хочу зрозуміти , як відносяться інші жінки до букетів до 8 березня і чи отримують вони їх раз на рік , чи як я без повода ))
’Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував’
Деньги мужа и так у меня. Поэтому цветы это просто цветы. Как-то так.
В танке• 09 марта в 11:34
Ответ дляВесёлая морковка
Та ні , я краще хочу нові парфуми, гроші , сумочку ( ще треба докласти тис 80 правда )
Пахне просто економією. В інший день ви ж їх хочете, самі пишете, а можна також на сумку відкласти. Щось ви нас всіх хочете заплутати або самі не можете визнати, що просто економите 8 березня. Але квіти дійсно дорогі в цей день, а живучи в Україні тільки економити доводиться...
Молчавочка• 09 марта в 11:34
Так, мені шкода грошей на квіти. Особливо, при умові що невідомо скільки вони простоять. Але я їх люблю, любі і у будь-якій кількості. Тому я за тюльпани! І скоро знову буду нести додому і фіалки, і маргаритки, і незабудки, і навіть гілки квітучих дерев)
Наша взяла• 09 марта в 11:34
Кожен вправі любити те
Що хоче
Я ж вас не силую втрачати по 15 тисяч грн щовесни на гортензіі піони і т д
А я витрачаю - в мене весь двір квітне
Заикальница• 09 марта в 11:34
Ответ дляКоролева ганделику
Цього року квіти і правда неоправдано дорого. Наступного року мабуть теж скажу, що саме 8 без квітів ( я не дуже люблю підтримувати місцевих спікулянтів , оце мене гризе)
Чому дорого? Яка ціна у вас на троянди, тюльпани?
І як ця ціна відрізняється від тією що була 2 тижні назад?
автор Весёлая морковка • 09 марта в 11:35
Ответ длявентиляторная
Не люблю квіти на 8 березня.
Точніше, квіти я люблю завжди, але саме 8 березня я не хочу відчувати себе дійною коровою, з якої тягнуть гроші флористи.
А квітів мені вистачає і без 8 березня, бо для чоловіка норма без приводу подарувати.
Для мене набагато ціннішим є букетик улюблених конвалій, які чоловік власноручно мені збирає, ніж квіти втридорога по примусу на 8 березня.
Я з вами згодна . Я маю гроші , чоловік теж , я не хочу нікому нічого доказувати , але 8 березня , це для мене суцільний бізнес флористів і бабусь , я не сприймаю квіти в цей день якась дуриловка чоловіків . Малі букети я не люблю , а великі коштують як парфум , нащо мені вони якщо я забуду воду замінити , вони завʼянуть ..
СкрипяСердцем• 09 марта в 11:35
Ответ дляВесёлая морковка
Можно , я сама 7 березня кажу чоловіку , не потрібні мені завтра квіти , можеш не шукати не ганяти )) а в любий інший день звісно дарує мені гарні букети коли я цього не очікую
Он вам на 60грн. дарит гарні букеты которые стоят месяцами и не вянут? У вас логика однако... 8-ми мартовские не нужны дорогие и вянут, а 10-ти мартовские типа дешёвые стоят не вянут и вам приятно. Берите деньгами круглый год
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:35
Ответ длясладкий_ноябрь
Це все через нехватку грошей.
Квіти це предмет розкоші, ну звісно, якщо ми говоримо про хороший букеь, а не 3 тюльпани.
Обидно что это в Украине так.
Біле пальто• 09 марта в 11:36
Ну й не любіть, а я люблю завжди
автор Весёлая морковка • 09 марта в 11:36
Ответ дляБабульція
Какое авто, похвастайтесь
Та тут похвастаєшся , купа ненависті і злості в жінках , вже обізвали бідною і жадібною і нещасною і не любимою )) я просто спитала думку інших жінок з приводу букета на 8 березня , а стільки негативу і висновків … отак і живемо …
сладкий_ноябрь• 09 марта в 11:36
Ответ дляСкрипяСердцем
Автор так доводить, що гроші на квіти протягом року є.
Наша взяла• 09 марта в 11:37
Ответ дляВесёлая морковка
То краще би задали питання - чи хочете авто на 8 березня ))
автор Весёлая морковка • 09 марта в 11:37
Ответ дляSo_so
Я даже не могу понять Ваш вопрос, цветы или деньги, как это? Не сталкивалась с таким.
Треба і те і те ?
Ну якщо квіти 2 тис , плюс подарунок .
Я оберу подарунок і 2 тис , але не квіти )))
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:37
Ответ дляВесёлая морковка
Вам би пігулки. І для квітів теж
Біле пальто• 09 марта в 11:37
Ответ дляВесёлая морковка
Ми замовили попередньо тюльпани по 40 грн, і ніяких питань
Блакитна устриця• 09 марта в 11:37
Ответ дляА Я Самая Самая
Я люблю квіти будь-коли) Все навколо й так г…няно, а квіти тішать око
Какие красивые!
Заикальница• 09 марта в 11:37
Ответ дляВесёлая морковка
Так продаж квітів звичайний бізнес. Люди топили теплиці вирощували квіти. Точно так же зараз топлять теплиці щоб в травні ми купили перші огірочки
Може ви і каву в кав´ярнях не п´єте? І ресторани не відвідуєте бо то ж суцільний бізнес
А Я Самая Самая• 09 марта в 11:37
Ответ дляВесёлая морковка
Переграєте трохи ))
автор Весёлая морковка • 09 марта в 11:38
Ответ дляШиворот Навыворот
Как вы задолбали своим жлобством. Не любите и не надо, для чего вы это сообщаете всем? Никому нет дела до вас.
А чого я вас задовбала , ви не отримали вчора квітів , що така зла жіночко ?
Лизочек• 09 марта в 11:38
Ответ дляВесёлая морковка
Вам только 8 марта денег на цветы жалко? В остальные 354 дня все ок?
Бджолина королева• 09 марта в 11:39
В моей семье наличие цветов не исключает наличия подарка и денег. Мне не нужно выбирать или / или
Заикальница• 09 марта в 11:39
Ответ дляВесёлая морковка
Треба і те і те ?
Ну якщо квіти 2 тис , плюс подарунок .
Так букет і в звичайні дні коштує дорого!
101 роза 10 тисяч хоч вчора, хоч 15 травня 2024 року
автор Весёлая морковка • 09 марта в 11:39
Ответ дляЗаикальница
Ого! 300 грн
Вартість піци
Ви уявляєте , мій батько просто привітав всіх жінок нашої родини , а це 3 доньки , дружина , свахи . Не уявляю навіть скільки він грошей витратив на ці всі букети
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:39
Ответ дляВесёлая морковка
Дуже гарний і милий букетик , я люблю коли чоловік дарує квіти без повода , коли я не очікую , мені тоді приємно
Так вы и 8 марта не ожидали и просили не дарить. Значит если б подарил неожиданно то было бы приятно.
Додаю напруги• 09 марта в 11:39
Я обожаю тюльпаны и мимозу. Я бы расставляла их по всей квартире круглый год. Но цены на цветы слишком высокие, а у нашей семьи много других расходов. Поэтому делаю вид, что мне это не нужно. Хотя да, я очень хочу красивые букеты и много 🤷‍♀️ Это если честно.
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 11:39
Ответ длякуркулиха
Автор, дарил бы просто так муж вам цветы, о 8 марта даже не задумывались
Love_Love_Love_• 09 марта в 11:39
Ответ дляВесёлая морковка
Ну чого , я свого мотивую на подарунки , він завжди щось дарує , гроші дає , просто прошу не викидати гроші на квіти , а букет за 3000 тис мені не потрібен
Ви вже третю сторінку це повторюєте, для чого?
Ви жадна?
Заикальница• 09 марта в 11:39
Ответ дляВесёлая морковка
Ваш тато молодець!
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:40
Ответ дляВесёлая морковка
Ви не створили тему про нове авто, воно вас не радує.
Ви створили тему про відсутність букету. Це ваш сум станом на сьогодні.