Весёлая морковка• 09 марта 2025

Не люблю квіти на 8 березня

Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів: 376
213 (56.65%) люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%) краще грошима
-sofi-• 09 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
В мене теж піоновидні. А аромат який🥰
Эти бордовые, как будто листья запутались завявшие.
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Вам би пігулки. І для квітів теж
Від чого пігулки ?
Домашня Зюзя• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Тому що мій чоловік якщо дарує , то тільки великі дорогі букети … він ніколи не подарує три тюльпани .. а мені завжди шкода викинутих грошей на вітер
Дивно, що дарує, але дивно, що вчора так і не подарував, не замовив доставку.
Короче, у вас ні авто, ні букета, а лише підрахунок в голові, скільки тато витратив коштив на всі букети
сладкий_ноябрь• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ну я не доводжу , я кажу що є і чоловік квіти мені дарує без повода . А жінки не вірять чогось 🫣
Тому що ваша тема цьому протирічить,
Розумієте?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Ми замовили попередньо тюльпани по 40 грн, і ніяких питань
А де ефект неочікуваності ? Ви самі собі замовили тюльпани на 8 березня ?
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
100%
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Треба і те і те ?
Ну якщо квіти 2 тис , плюс подарунок .
Я оберу подарунок і 2 тис , але не квіти )))
А почему не подарок и не букет тюльпанов на 1000 грн?
И почему типа в другие дни вам не жалко 1000 грн на цветы?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Переграєте трохи ))
Дразню 🥰
СкрипяСердцем• 09 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
а яке авто ви вчора придбали, автор?
це вам подарунок був чи просто співпало на 8 березня?
Машинку ...губозакаточную видимо. Вон как автор бухгалтерию подбивает и папину, и свою, и мужа.
-sofi-• 09 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Всі ми різні
Не нужно за всех говорить, что это гарно и приемно.
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Вам дарують квіти зі спільного бюджету ? Як на мене це діч …. Мій чоловік ніколи такого не робить , всі подарунки це його бюджет
Для меня дичь когда в семье раздельные бюджеты.
И почему вам жалко его личных денег вам на цветы?
Домашня Зюзя• 09 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що ваша тема цьому протирічить,
Розумієте?
Вона не протирічить, ця тема просто волає про біль автора
Карамбулкул• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
А якщо бюджет у родині спільний? І немає моїх грошей і його грошей?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляЛизочек
Вам только 8 марта денег на цветы жалко? В остальные 354 дня все ок?
Ага , бо це якісь культ , купа фото в соц мережах . В інші дні мій приносить і це сюрприз , це приємно
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ для-sofi-
Вам не нужно то ви і не говоріть
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Так вы и 8 марта не ожидали и просили не дарить. Значит если б подарил неожиданно то было бы приятно.
Він би подарував і це очікувано , я сама попросила не купувати квіти
Белоснежко• 09 марта 2025
Если бы было мало денег в семье тоже брала бы деньгами. Но у меня не стоит выбор или/или. По этому цветы люблю.
Біле пальто• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ні, просто скинула чоловікові, де замовить. Бо він не знав про це місце, а мені реклама вилізла🤭
А Я Самая Самая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Дразню 🥰
Не схоже)) Тригерить вас добряче
Блакитна устриця• 09 марта 2025
Ответ для-sofi-
Какой ужас.
Действительно, ужасно🤡😆
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
Я обожаю тюльпаны и мимозу. Я бы расставляла их по всей квартире круглый год. Но цены на цветы слишком высокие, а у нашей семьи много других расходов. Поэтому делаю вид, что мне это не нужно. Хотя да, я очень хочу красивые букеты и много 🤷‍♀️ Это если честно.
Навіщо ви так , якщо ви чекаєте на 8 березня квіти , дозволити вашому чоловіку купити їх .
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Так это ж его личные деньги.
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви вже третю сторінку це повторюєте, для чого?
Ви жадна?
Псую вам настрій . Чого ви тут ? Ладно я
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Ви не створили тему про нове авто, воно вас не радує.
Ви створили тему про відсутність букету. Це ваш сум станом на сьогодні.
Де тема про нове авто ? Я не створювала ніяких тем
So_so• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
То він за ваші гроші купує вам букет ?
Да, за наши
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
У вас пластинка заїла? Ви одне і теж пишете в кожповідомленні, а реально виглядає це так що він і не збирався дарувати і ви про це знали, але щоб лохом не виглядати зробили хід конем і попросили його не дарувати
-sofi-• 09 марта 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Действительно, ужасно🤡😆
И? - это красота?
Куда смотреть? Вы ее подрезали почти до бутона, чтобы не завязала?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Це тому, що для вас 3 тисячі це пристойні гроші.
А для інших, це просто гроші на букет
Згодна , для 90% українців 3 тис гр це просто гроші на букет 😂
СкрипяСердцем• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Какая разница когда он вам их дарит, если дарит дорогие?
сладкий_ноябрь• 09 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Ну і це теж 😂😂