Весёлая морковка• 09 марта 2025
Не люблю квіти на 8 березня
Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів:
213 (56.65%)
люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%)
краще грошима
Белоснежко• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ми вчора купили нове авто , гроші в нашій родині є , повірте )
Конечно, на цветах наэкономили
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Я люблю цветы, но красивые. Сейчас в Европе и вчера муж реально приволок веник. Ужасные тюльпаны. А когда я ещё узнала что за эту красоту отдал 100€, готова была его прибить. А он сказал выкинь если не нравится. Короче мне не жалко 100€ когда это реально красивые цветы, пионы или пионовидные тюльпаны, а не вот это вот недоразумение
Вот в Польше этот букет 15 евро (60 зл). Или 600 грн.
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Псую вам настрій . Чого ви тут ? Ладно я
Навряд ви мені його зіпсуєте своїм жлобством
Сладко-соленая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ви уявляєте , мій батько просто привітав всіх жінок нашої родини , а це 3 доньки , дружина , свахи . Не уявляю навіть скільки він грошей витратив на ці всі букети
Молодець ваш тато, а от свахи зайве, обійшлися б, у них є своя рідня
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ну я не доводжу , я кажу що є і чоловік квіти мені дарує без повода . А жінки не вірять чогось 🫣
Потому что знают, что это враньё
Карамбулкул• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Для меня дичь когда в семье раздельные бюджеты.
И почему вам жалко его личных денег вам на цветы?
Аналогично. И меня всегда интересовал вопрос: а зачем нужны свои деньги? Что на них такого покупается, что нельзя купить просто из семейного бюджета.
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Потому что знают, что это враньё
Занадто нереально звучить для української родини ? Та в Україні всі так живуть , не придумуйте ! Букет за 3 тис то копійки , я просто жадібна
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Квіти нежданчиком і носки недданчиком щоб на Миколая не переплачувати
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Вона не протирічить, ця тема просто волає про біль автора
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Для мене діч коли чоловік бере з сімейного бюджету на квіти .
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Показуйте вже свій део ланос
Карамбулкул• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
А для мене діч, коли в сім’ї є твої та мої гроші.
Біле пальто• 09 марта 2025
Ответ для-sofi-
Эти бордовые, как будто листья запутались завявшие.
У вас трохи спотворене сприйняття. В мене таких асоціацій не виникає
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Показуйте вже свій део ланос
Ні , мій лексус з салона постоїть в мене в дворі без вашої оцінки .. а ви далі нервуйте . Бачу тема зайшла 🥰
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Він би подарував і це очікувано , я сама попросила не купувати квіти
Вы ж попросили не дарить. И ожидали что не подарит .
Значит если б подарил, то это было бы неожиданно. Не так ли?
Или вы все равно ожидали, что подарит несмотря на вашу просьбу, а он так и не подарил, поэтому и эта тема.
Вы ожидали от мужа что он подарит цветы на 8 марта или не ожидали?
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Показуйте вже свій део ланос
Зауважу , що я без букету 🤭
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ой як заплутано все 🫣
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Всім пох
Якщо ви прийшли в цю тему , вам точно не пох 🫶
Карамбулкул• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Вам здається
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Згодна , для 90% українців 3 тис гр це просто гроші на букет 😂
Какая разница что у других, если вы сейчас без цветов?
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Зато в новому авто ❤️
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Какая разница когда он вам их дарит, если дарит дорогие?
У автора с логикой проблемы.
ГейТуда• 09 марта 2025
Ответ дляЗаикальница
В мене є 3000 грн
А квіти вчора було дуже приємно отримати
І ціни були як завжди
Крупна троянда 90 грн поменше 75
І ціни були як завжди
Крупна троянда 90 грн поменше 75
Да, было бы дико странно взять вчера у сына 700 гривен вместо цветов! И на хрена? У меня есть и 700, и 3 тысячи!
ГейТуда• 09 марта 2025
Ответ дляВ танке
Думаю, квіти ви хочете, але дешево. Економите.
Да, это все от бедности
Весёлая морковка
• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У автора с логикой проблемы.
Судячи з висновків тих хто тут коментує , проблеми не тільки з логікою .
Настасья Пицун• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Красивые. Вот пожалуйста 100 евро
Ещё и очереди везде за цветами, все что получше, то уже забронировано. Просто я цветами не обижена с его стороны, поэтому обидно в праздники за такую цену такие веники получать
ГейТуда• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
От і я так , я краще за 2-3 тис куплю собі щось інше , але не квіти які на 2 день завʼянуть
Нет, у меня стоЯт по неделе
Заикальница• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
А скільки коштують ваші букети поза святом 8 березня?
Бо ж ви писали що тільки шикарні букети приймаєте