Весела моль• 09 марта в 16:30
Видалення зуба мудрості, Зоологічна
Хто нещодавно видаляв зуб мудрості під седацією, на Зоологічній? Яка зараз вартість?
Весела моль
• 09 марта в 16:45
Ответ дляБеллаДонна
Зависит от зуба и сложности
Зуб не легкий.
Раз одела не бу• 09 марта в 17:02
Автор, я видаляла на Підвисоцького, де по швидкій везуть, домовилася з лікарем, в мене було 4 зуба, 2 8-ки і 2 9-ки, які не прорізались, за все заплатила 7-8 тис, не памʼятаю. Лікар дуже швидко все зробив, головне пити АБ, я не пила, то трохи ускладнилось заживання.
ТигрЛьвович• 09 марта в 17:20
Ответ дляРаз одела не бу
Які 9-и?????
БеллаДонна• 09 марта в 18:38
Ответ дляВесела моль
Зуб не легкий.
Думаю около 2000 -3000, можно снимок врачу выслать и спросить… Могу дать контакт хорошего врача, удалял мне зубы мудрости , пару лет назад .
Золота орда• 09 марта в 18:54
Ответ дляТигрЛьвович
Які 9-и?????
Бывает у людей сверхкомплектные зубы.