5 днів тому пішли у приватну хорошу клініку, дитині 4 роки, був пульпіт молочного зуба, сьогодні чищю зуби і що я бачу : нема частини пломби а може і усієї... а я так рада була що все пройшло добре та ще з анастезією. Чому так могло статися? Вже на завтра записалися до того ж лікаря. Мене здивувала ця ситуація бо заплатили не мало і все наче пройшло на рівні... у кого були такі ситуації ??
Romashka5577• 09 марта 2025
Врач рукожоп, дешёвые материалы, это кошмар, что что, а пломба выпадать не должна
Ответ дляdahashutka19
Дивно якось... дитині ж не тимчасову ставили ?
Так . Сама в шоці, незнаю чому так. Просто шкода дитину що треба перероблювати, знов анастезію.
serebro16-72be• 09 марта 2025
Таке саме було ...але ще менше протрималася..день чи два....то пішли знов....зробили безкоштовно...а через два дні те саме ..то вже не мучила дитину а пішов в іншу клініку. Там зробили норм...поки що 3 рок минуло і все добре
dahashutka19• 09 марта 2025
Ответ дляShokolad55
Можливо перероблять безкоштовно. Це ж не ваша провина
Natalia Кис.порошок• 09 марта 2025
Ответ дляShokolad55
Зачем анастезию, там уже нет нерва, боли не будет.
Ответ дляNatalia Кис.порошок
Удалили один нерв, а не 4
Natalia Кис.порошок• 09 марта 2025
Ответ дляShokolad55
Удалили один нерв, а не 4
В смысле один?)))))
Ответ дляdahashutka19
Так перероблять наче, по переписці уточнила, але осадок тепер, і дитина вже не так налаштована, бо перший прийом ще не розуміла що будуть робити
Ответ дляNatalia Кис.порошок
В смысле один?)))))
Я незнаю, не могу сказать точно)
dahashutka19• 09 марта 2025
Ответ дляShokolad55
Це вже буде не боляче