Бринзолетта• 09 марта в 16:34
Утворення на гомілці
Вітаю! Дівчат, підкажіть будь ласка, можливо хто знає що це за проблема та до кого можна з нею звернутися? Саме при напруженні ноги з´являються такі випуклі тверді утворення. По УЗД все в нормі, судинний лікар свої патології виключив. До кого можна звернутися? А то я хвилююсь, адже такого раніше у мене не було.
Бринзолетта
• 09 марта в 16:34
При розслабленні ноги нічого не нащупується і все нормально. ЗАК в межах норми.
Белая и пушистая• 09 марта в 17:29
Ответ дляБесконечность-не предел
Вены
Так врач исключил патологии сосудов, автор пишет
Бринзолетта
• 16 марта в 22:24
Ответ длякнопкодав
Ого. Думаю МРТ надо
Дякую Вам за поради! Зробила МРТ, там на щастя нічого не виявлено, ніяких відхилень та утворень.
кнопкодав• 16 марта в 22:44
Ответ дляБринзолетта
Удачи. Значит ничего плохого. Слабый мышечный корсет у вас автор. Нагрузка на левую ногу
Бринзолетта
• 17 марта в 00:11
Ответ длякнопкодав
Спасибо большое Вам за советы и поддержку 🙏🏻