Щось не спиться• 09 марта в 19:16

Як бути?

Хворіла донька тиждень , соплі, дуже забитий ніс, сльозотеча, кашель сухий. Температура 37 з минулої неділі.
За тиждень все ніби більш менш, залишилась температура 37, вчора була цілий день така, сьогодні ось на вечір піднялась.
Ніс без крапель дихає погано, хоча сопель нема.
Кашель майже пройшов, але навечір він стає частішим.
Сьогодні проснулась і око одне червоне.
Лікар слухала і дивилась дитину двічі, а сьогодні вже в телефонному режимі виписала антибіотик, бо каже що 37 + те око почервоніло, щоб не було гаймориту. + Забрати всі краплі і додати флікс наніч на 2-4 тижні.
Доньці 13 років. Хворіє рідко, раз в рік, іноді менше. Антибіотик не пила вже давно.
автор Щось не спиться • 09 марта в 19:21
Виписали цефма 200 по 1 таблетці вранці і ввечері. Поки на 5 днів, а далі буде видно, чи продовжить на 7. Ще не давала.
Безпорадна Кроко• 09 марта в 19:25
Гайморит або ж, або нема, не зрозуміла від чого вам призначили АБ
Кокосиха• 09 марта в 19:25
Ну можете конечно сдать ОАК. Но судя по всему присоединилась бак инфекция, если снова поднялась температура.
Допоможіть знайти• 09 марта в 19:27
Ответ дляЩось не спиться
Ну я б завтра показала доньку лору і здала кров
автор Щось не спиться • 09 марта в 19:27
Ответ дляКокосиха
Ну вона і не падала. Та температрура цілий тиждень то 36,6 то 37, але зазвичай 36,8-37 . Хоча самопочуття нормальне. Думала вже в школу пускати, майже вже здорова , наче кашель пройшов, а от ніч то якийсь капець, без крапель не дихає. Ну і 37 температура.тижлень не проходить.
Кокосиха• 09 марта в 19:34
Ответ дляЩось не спиться
Ну 37 по современным нормам не считается повышенной. Я бы сдала ОАК. Если кровь не бактериальная, то антибиотики не нужны
автор Щось не спиться • 09 марта в 19:45
Ответ дляКокосиха
По теперішній я розумію що то не температура, але я знаю що це для моєї доньки не ок.
Госпожа Белладонна• 09 марта в 22:20
жидкости много нада пить