Кашпо• 09 марта в 19:18

Шо це зі мною було вночі?

Повечеряла в 7 вечора. Сіла в´язати , десь півтори години.( Дуже давно це не робила, багато років). Потім в дУші закрутилася голова і почало не вистачати повітря. Пішла спати, заснула, потім прокинулась як від панічної атаки. Почало трясти все тіло дуже сильно і різко пересохло в горлі. Трясло хвилин 20. Дуже сухо в горлі було
ЛісАпетная• 09 марта в 19:20
Возможно, пока вы вязали, голова была опущена вниз и в шее пережался сосуд и нарушилось кровообращение мозга
Подмигашка• 09 марта в 19:20
А скільки Вам років ?
автор Кашпо • 09 марта в 19:21
Ответ дляПодмигашка
А скільки Вам років ?
автор Кашпо • 09 марта в 19:21
Ответ дляЛісАпетная
Коли засипала, то в голові як сильний вибух був десь секунду
Запароленое одеяло• 09 марта в 19:22
Начало предменопаузы?
Мать драконов• 09 марта в 19:23
Ответ дляКашпо
проверьтесь у невролога, возможно микроинсульт был
автор Кашпо • 09 марта в 19:24
Ответ дляМать драконов
Була швидка, мене забирали. Робили екг, пульс, тиск, мочу, кров на цукор- це все перевірили. Все в нормі. Ну і відправили додому.
Мать драконов• 09 марта в 19:24
Ответ дляКашпо
ну а голову ж не проверили? мрт бы..
автор Кашпо • 09 марта в 19:26
Ответ дляМать драконов
ну а голову ж не проверили? мрт бы..
Ні, це не перевірили
автор Кашпо • 09 марта в 19:26
Ответ дляМать драконов
ну а голову ж не проверили? мрт бы..
Ще пекло в грудях
Мать драконов• 09 марта в 19:27
Ответ дляКашпо
Ні, це не перевірили
я бы сходила именно к неврологу, пусть посмотрит вас и скажет, нужно ли направление на мрт
Алина-1240• 09 марта в 19:34
Нарушилось кровообращение из за неудобной позы
18 мнеУЖЕ• 09 марта в 19:37
Отак і в мене вчора автор. Сіла вишивати о 8 вечора, час посиділа. Потім закрутилась голова, панічна атака, тиск підскочив, тіло все труситься. Я в невролога була тиждень тому, робила МРТ голови (нічого не знайшли), колола Моваліс від болю в шиї, пью мебікар від панічних атак. А вчора ось так як вас накрило. Думаю якісь предвісники клімаксу, мені теж 42 роки.
Подмигашка• 09 марта в 19:42
Ответ для18 мнеУЖЕ
От я і спитала про вік . Мені теж 42 , накриває шо просто звездець . То німію , то потію , то тиск , то ще якась дічь .
Просто Фіфа• 09 марта в 19:48
А що потім чи перед?
Вам захотілося, наприклад, різко після цього піти попісяти?
Ви пили воду, коли пересохло в роті?

Взагалі, Вам, дійсно, потрібно мрт + гормони, узд серця.
автор Кашпо • 09 марта в 20:47
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ого, те саме у вас ще й вчора. Можливо ще й погода якась була особлива? А ви ніяких вправ не робите зараз?
автор Кашпо • 09 марта в 20:49
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я ще згадую, що останні тижні у мене кисло в роті, плюс відрижка дуже часто останні тижні. Плюс останні дні їла бульйон з часником і мандарини. А мені від такого стає погано, рефлекс. Може то в мене викид кислоти стався?
Даю справку• 09 марта в 20:55
Ответ для18 мнеУЖЕ