Пампушечка• 09 марта в 20:22
Шо взагалі відбувається?
Давайте тільки відразу домовимося що ми тут не будемо лицемірити про схуднення для здоров´я, бо всі оті оземпіки при лишніх 5-10 кг, голодовки "на одній тільки кока колі зеро", дієти а ля "як скинути 20кг за два тижні", ліпосакції врешті решт - то аж ніяк не про здоров´я.
Ну і я не розумію що взагалі відбувається із сучасними стандартами краси, що як не зайдеш в інсту, так подібні сракато-сісясті жіночки набирають мільйони фоловерів, в той час як на порадниці вічно обговорюється "тяжолий низ";
я ще розумію жінка з пузом і плоскою попою хоче схуднути щоб якось більш жіночно виглядати...
П.с. не вважаю дану панянку гарною. Але, більше мільйона підписників і сотні тисяч лайків? Тобто це красиво типу?
Метровий сантиметр• 09 марта в 20:32
Когда клоуны ушли в политику, цирк уродов переехал в Инста.
Скользкая• 09 марта в 20:33
На фриков всегда много подписок, это типа той алкашки на раше и ее гоп компании, там тоже за млн подписок, или как на Слониху подписаны миллионы, а она тупая как бревно и только и знает как в унитаз рожать
ЖенаАйтишнеГа• 09 марта в 20:34
Я на такую была подписана. Американка модель XXL. Поняла, что красивые толстые женщины тоже имеют фигуру: грудь, попа и талия. Потом создала новый аккаунт и забыла о ней.
Скользкая• 09 марта в 20:34
Ответ дляПампушечка
там мужики розривають коменти саме щодо голої сраки
Ничего удивительного
Кросівки оригінал• 09 марта в 20:37
Це для фетишистів, мало лі у кого який)))
У вас автор якийсь інший, але полюбому теж є
Пампушечка
• 09 марта в 20:37
Ответ дляАнаномчикус
Я там вище кинула коменти) трохи інші😀
і? Ні в якому разі не топлю за цю тьотю, але якщо ви зайдете на сторінку до любої моделі з мільйонною аудиторією, ви там побачите рівно таке ж, купа сердечок і восторгів, і купа хейту і насмішок. Над чим завгодно, губи завеликі, ноги захуді, і т.д
Життє Бентежне• 09 марта в 20:38
Ответ для90x60x90
А чого вона до курей з голою сракою🙄
Щоб з несподіванки краще неслись
Хата на мати• 09 марта в 20:38
А в нашої русалки xl скільки?
Це ж не про схуднення, вона заробляє на хайпі.
Пампушечка
• 09 марта в 20:39
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
ядумаю вона просто живіт ліпоскацією прибрала, ну і може обличчя, контур зробила, решту залишила. От вам і фігура
Пампушечка
• 09 марта в 20:43
Ответ дляКросівки оригінал
фетишисти чи ні, але думаю з тих мільйонів у неї знайдеться кілька десятків багатих успішних поціновувачів, які її боготворитимуть і в ту сраку цілуватимуть; в той час як якусь галю чоловік постійно шпиняє що набрала лишніх 5кг після родів. Сумно якось із цього, що наших дівчат так пресують за зовнішність
Мааарковная• 09 марта в 20:43
Ответ для90x60x90
А чого вона до курей з голою сракою🙄
Чтоб у них аппетит пропал надолго. Экономить можно на зерне потом)
младокошкина• 09 марта в 20:44
З 2 млрд людей на планеті знайти 1 млн таких, кому це подобається не так вже й складно.
Мааарковная• 09 марта в 20:44
Ответ дляПолуничка
так это ж не наш сегмент, это США вроде. там такое любят больше, чем у нас
Тогда понятно почему у них куры болеют....
Ананомчикус• 09 марта в 20:45
Ответ дляПампушечка
Ну так а я про що
Работать надо• 09 марта в 20:45
Ну я с моими 47 кг стойку на голове не сделаю, за курицами в неглиже ухаживать не смогу и растяжки такой не имею. Так что да, допускаю, что людям интересен такой весьма необычный контент.
ЖенаАйтишнеГа• 09 марта в 20:47
Ответ дляПампушечка
так оно все равно все вернется.
Ламборджини• 09 марта в 20:47
Ответ дляПампушечка
майже півтора мільйона? Там в основному чоловіки, а не інші жирні баби, в підписко-коментах
ох, ну это и вкусы… нечего сказать даже. но я бы на это потратила не больше минуты своего времени, мне пофиг))
Работать надо• 09 марта в 20:54
Посмотрела аккаунт, приятная женщина с классным чувством юмора, на позитиве, творческая и непосредственная.
Аноним ФЕЯ• 09 марта в 20:56
Ответ дляПампушечка
Ну це такий контент, вона типу живе в будиночку в лісі, топить піч, має курей ослів і всяке таке. Думаю пррсто орендує для відео
Це постанова. Все закручене навколо еротично-сексуального підтексту. Невже ви не розумієте? Ймовірно у них(їх там декілька, тих напівголих пань) є онліфанси і саме на цьому вони заробляють гроші. А інста це лише місце пошуку клієнтів для онлі.
Відкушу все що стирчить• 09 марта в 20:58
Цирк уродів в усі часи у людства в фаворі, тільки форми змінюються(
Пампушечка
• 09 марта в 21:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
все я прекрасно розумію, я про те що купа охочих на такий онліфанс, значить купі чоловіків така подобається, вони готові платити, і дрочать саме на таку фігуру, а не на стройняшку фітоняшку
Аноним ФЕЯ• 09 марта в 21:01
Ответ дляПампушечка
На будь які фігури є свої прихильники.
На паровозе• 09 марта в 21:02
Помню смотрела одного паренька, он лазил по свалкам, именно пригородным городским свалкам, и искал там что то интересное. Одежду, обувь разные годные вещи к использованию. Снимал это. У него было под миллион подписчиков. Начинал со старым телефоном, ещё подростком. Сам из семьи алкашей. И так благодаря каналу смог заработать, пойти учиться.
Пампушечка
• 09 марта в 21:04
Ответ дляНа паровозе
не думаю що в комегтах дівчата саме робили компліменти його зовнішньості, і сріяли з ним переспати. Є багато популярних блогерів, ну от наприклад по ремонту квартир, дизайну. Саме тут, саме наголос на еротизмі. Саме з таким тілом. Я про це.