Детские_Будут?• 26 февраля в 21:34
Хто хоче схуднути до літа...інструкція
Поділюсь тим, що перевірила на собі й завдяки чому скинула вже 19 кг)
Мені допомогла тренер по стрункості, всього декількома порадами.
1. Переглянути свій режим дня. Якщо у вас багато вільного часу-ви будете розважати себе їжею й отримувати з неї емоції. Саме так було в мене, хоча я й намагалась це підсвідомо ховати. Найкраще-введіть в свій щоденний режим дві нові звички. Одна - мало, три - важко, дві - ідеально. Я обрала пілатес по Ютубу ( різні відео), але він має тривати хоча б 45-50 хв. Також - обрала вивчення графічного дизайну.
ЩОДНЯ почала це робити. Не важливо - пмс, нема настрою, стомилась, погані новини - я це роблю. Зранку перед роботою - тренування, ввечері - навчання. Я працюю 3 через 3, якщо вдома - так само. Жодних днів-виключень. І виявилось, КОНТРОЛЬ себе та виконання цих звичок дуже класно відволікає від роздумів-а що поїсти, що приготувати, а може зготувати якусь хитро придуману страву чи замовити піцу, бо скучно й тд.
2. Їсти гречку, кіноа або сочевицю+білок ( курка, індичка, яйця, кролик, тунець, щось морське) в кожному прийомі їжі. От це має бути щоразу на тарілці, без виключень. Плюс додавати що хочеться - чи салатик, чи овочі чи зелень чи що любите. Теж, це теж дуже добре працює для покращення фігури, здоровʼя та відбиває тягу до чіпсів, солоденького й тд. Також - виключити всю молочку. Ніякої користі чи кальцію вона вам не дає, лише підриває здоровʼя(
3. Працювати з тазостегновими суглобами. Ні, не сідати з ходу на шпагат, не купувати курс "на шпагат за 10 днів", це лише нашкодить непідготовленому тілу. А поступово, хоча б по 15 хв в день робити вправи на ці суглоби, без надриву та без шалених розтяжок. Через пару тижнів ви помітите, як ненависні вушка на стегнах почнуть танути. Вправи можна знайти теж на ютуб, я пробувала багато, поки не знайшла, що подобається саме мені.
Тож-хто теж стомився від обмежень та зривів - спробуйте метод звичок)
Водійка хімарса• 26 февраля в 21:35
В инструкции один пункт : надо меньше жрать. Но это так трудно
Аноним_1857• 26 февраля в 21:37
Мне это было актуально пока поджелудочная не прихватила. За 3 месяца 10 кг как не бывало при полном отсутствии спорта. Но теперь спорт подключила, чтоб в тонус привести всё
Амбасадор щастя• 26 февраля в 21:37
Мене вже нічого не бере😅 47 років наіла 5 кг і усьо сидять як влиті
Ищу-брожу• 26 февраля в 21:38
Я другий місяць як в спортзал стала ходити -фітмікс півтори год і силові по годині з тренером - тричі в тиждень
Прибрала цукор, сіль і хліб - результат подобається
Обʼєми йдуть, по см - мінус 5 талія, ноги руки мінус 3 см
Доль Чекомбана• 26 февраля в 21:38
Перший пункт - погоджуюсь, інші два таке собі, але вам підходить і подобається - це головне.
мегамоСГ• 26 февраля в 21:38
Без фото это все бла-бла))
Советы интересно слушать только от тех, кто достигает успеха))
ЯниЯ• 26 февраля в 21:38
виключити всю молочку - ни за что в жизни,я её люблю и более бредовых советов не встречала.Выключыты надо магазинную пальму,это да.
Ввести 3 новых звычкы - ну вы это серьёзно?У меня за сегодня жопа просто в мыле,сил нет,даже дышать.
Детские_Будут?
• 26 февраля в 21:39
Ответ длямегамоСГ
Без фото это все бла-бла))
Так не слухайте)
мегамоСГ• 26 февраля в 21:39
Ответ дляДетские_Будут?
Так не слухайте)
А я и не слушаю))))
Зашла посмотреть на ваши успехи)))))
Ищу-брожу• 26 февраля в 21:39
Ответ дляАмбасадор щастя
Мені 48)
Чудові результати після 2 міс в спортзалі )
Там дівчата по 25 років ходять -вдвічі ширші за мене
Амбасадор щастя• 26 февраля в 21:40
А без молочки, це і кисломолочка включаючи? Бо в мене кишківник не працює без кисломолочки і свіжих овочів/фрукті. Білок додати. Каши ну таке. Мені тільки в плюс
Сало не люблю• 26 февраля в 21:40
Мало в кого є вушка на стегнах, у мене велика вага, ніколи не було їх. Чому молочка підриває здоров´я? Дурниці якісь. Люди частіше повніють не тому, що не зайняті, а навпаки, довго не п´ють змоги поїсти, накопичують голод, потім переїдають. Також не п´ють часу готувати, продумувати здорове харчування, напхалися, що під рукою і не вимагає приготування. Так що ці поради більше для вас індивідуально підібрані.
Поміркована думка• 26 февраля в 21:41
это индивидуально.
мне чтобы худеть, надо полностью исключить каши
даже горсть киноа в день мешает
Сало не люблю• 26 февраля в 21:42
Ответ дляЯниЯ
Нещодавно була тема, де хейтили україномовних, що кривляють російську мову. І там автор стверджував, що російськомовні ніколи такого не роблять. Я вже цілу папку за кілька днів наскрінила, от нафіга?
КарамбОлька• 26 февраля в 21:43
Ответ дляСало не люблю
А у меня есть, но они были всегда, это такие бедра, но я и так на шпагат сажусь со всеми складками. У меня гипермобильность и от советов автора с упражнениями на все суставы я заработаю обострение.
З понеділка на дієті• 26 февраля в 21:43
Про привычки- согласна. Вместо радости ’пожрать´ надо придумать себе другие радости. Я пощла самым банальным путем- спортзал через день и ходьба по часу на улице тоже через день. Мне отлично.
ЯниЯ• 26 февраля в 21:43
Ответ дляСало не люблю
мне так быстрее,паралельно с клиентами переписываюсь
при чём тут хейт?
ЖивунаБагамах• 26 февраля в 21:45
Ответ дляАноним_1857
Как вы питались эти 3 месяца?
Астановитесь• 26 февраля в 21:47
Ответ дляЯниЯ
Вот и новые 3 привычки. Вымыть жопу, спрятать мыло, отдышаться)
КарамбОлька• 26 февраля в 21:47
Ответ дляАстановитесь
А мыло от кого прятать?
Астановитесь• 26 февраля в 21:48
Ответ дляКарамбОлька
А мыло от кого прятать?
Ну кто вам жопу намылил, от него)
КарамбОлька• 26 февраля в 21:48
Ответ дляАстановитесь
Ну кто вам жопу намылил, от него)
Так то не мне! Я тут мимапрахадила))
Астановитесь• 26 февраля в 21:49
Ответ дляКарамбОлька
Так то не мне! Я тут мимапрахадила))
А, ой я не внимательная))
Аноним_1857• 26 февраля в 21:52
Ответ дляЖивунаБагамах
Как вы питались эти 3 месяца?
Все на пару, из мяса куриное филе и кролик, много овочем паровых и листовой зелени, много запеченых фруктов, каши (рис и гречка), отварная картошка. Жиров мизер, немного оливкового масла только в каши и салат. Никакого хлеба, выпечки, сдобы, десертов в виде тортов, конфет, не ела шоколад. Из сладкого ела по зефирине в день и иногда пастилу совсем немного.
На границе• 26 февраля в 21:53
Ответ дляАмбасадор щастя
Сестра!
Куда ж без меня• 26 февраля в 21:56
У меня, кстати, сработала, противоположная инструкция. Я вместо того чтобы есть по вечерам (кроме лёгкого ужина) - готовлю вкусную еду на себя и семью на завтра. Такая себе взаимозамена. И мозг понимает, что голодовки не планируется - завтра все будет на завтрак и обед.
Майструю крила• 26 февраля в 22:00
Це працює лише для Вас. Гречка щоразу на тарілці я б вже була як свиня. Про молочку теж незрозуміло. Інстанутріціологів після місячних курсів начиталися?
Глаза_в_3_карата• 26 февраля в 22:06
Ответ дляАноним_1857
О, меня сейчас прихватило тоже. Что вы пили из лекарств?
Глаза_в_3_карата• 26 февраля в 22:07
Ответ дляАноним_1857
Какой именно зефир ели?