Гигиенишвили• 09 марта в 21:31

так не хочеться розхворітися...

Спочатку хворів чоловік але дуже легко. День температура, пару днів кашель і все. Тест на грип та ковід негативні. Потім захворіла донька. Тест-грип Б (лікар призначила Агриппа). Тиждень трималася температура. Дуже сильний сухий кашель який і досі не пройшов. Двічі лікар слухала- легені чисті. Ніби вже стало легше. Думала завтра в школу і от сьогодні знову сильний кашель і вже каже наче "булькає" але нічого не відкашлюється. Завтра знову підемо, щоб послухали.
Я пила профілактичну дозу озельтамівіру оскільки у мене ну дуже слабкий імунітет. І так раділа, що він допомогає, бо досі не підхопила. Але тут ранком сьогодні встаю і починаю кашляти. І увесь день кашель. Ніби в горлі лоскоче і аж до рвотного рефлексу. Температруа 37.5 на вечір.
Що то за вірус такий, що так довго можна кашляти? Хто такою фігнею хворів, довго воно буде мучати? От саме кашель. Чим знімати? Вже все, що можна пересмоктали, перепили, пшикали, багато теплого пиття. Короче все як лікар прописав. Задовбало.
барабанщица• 09 марта в 21:33
Тю.странный вопрос такой. Грипп же. Ничем особо. Много пить
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:34
Ответ длябарабанщица
то вже третій тиждень піде. Це такий грип зараз ходить?
Шаманю второпях• 09 марта в 21:34
Приймайте вже лікувальну дозу Озельтамівіру
Дама_с_караваем• 09 марта в 21:34
Просто грип. Тиждень похворієте і все. Дивують люди своїми питаннями. Відчуття що перед пенсією з бульбашки вилізли і нічого не знають в житті
Дама_с_караваем• 09 марта в 21:35
Ответ дляГигиенишвили
У неї могло перейти в запалення легенів
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:35
Ответ дляШаманю второпях
то вже ж приймала, як донька захворіла. Знову приймати?
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:36
Ответ дляДама_с_караваем
Дуже ’просто грип’ як вже другий тиждень ніяк не очухатися від того кашлю
Дама_с_караваем• 09 марта в 21:36
Ответ дляГигиенишвили
Після хвороби кашляти і місяць можна
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:37
Ответ дляДама_с_караваем
У неї могло перейти в запалення легенів
рентген зробити?
Дама_с_караваем• 09 марта в 21:37
Ответ дляГигиенишвили
рентген зробити?
Звісно направлять
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:37
Ответ дляДама_с_караваем
Після хвороби кашляти і місяць можна
Скажімо ’підкашлювати’. Але оце так щоб майже не переставаючи цілий день?
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:38
Ответ дляДама_с_караваем
Звісно направлять
мабуть ’перебдєть’ таки треба
АяВсёЗнаю• 09 марта в 21:39
У свекрови бронхит уже 3 недели. У свекра пневмония и плеврит, 2 недели в больнице
Ондатрова шуба• 09 марта в 21:41
Ответ дляГигиенишвили
А температура в доньки є зараз?
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:48
Ответ дляОндатрова шуба
А температура в доньки є зараз?
36.9 наразі.
Але у неї вже місяців 5 тримається 37.0- 37.2. Здавали аналізи. Проходили лікарів. Інфекціоніст дала в підсумку заключення, що то підліткове.
Хоча оце вже як стало легше, то зранку і 36.5 могло бути.
автор Гигиенишвили • 09 марта в 21:51
Однокласниця її так само зараз хворіє. Все ідентично. Але їм антибіотик прописали. Нам перший раз теж прописала чергова лікар. Друга, як пішли ще раз через 5 днів послухатися, дуже була здивована, що призначила перша антибіотик. Але я його не давала.
Ондатрова шуба• 09 марта в 21:56
Ответ дляГигиенишвили
36.9 наразі.
Просто мій син також вже тиждень кашляє. Зараз в нього температури немає і я чую, що то кашель через горло і ніс (ще трохи закладений). І я сама його прослухую дома стетоскопом, але звісно звіряюсь ще з лікарем. Кашель також нав´язливий. Ви прослухайтесь у педіатра ще раз, не обов´язково то пневмонія має бути, можливо, ще до лора вам потрібно потрапити.