Барабан для дорослих• 09 марта в 21:35
Ви погоджуєтесь з тим, що жінка Усика народилась під щасливою зіркою?
подумайте самі: ні дня ніде не працювала, все життя в дітях; має багатого чоловіка, за якого вийшла ще в молодості і не прогадала; він їй не зраджує , щаслива родина. Навіть у разі розлучення вона забезпечена на все життя
ДваДваВісім• 11 марта в 03:30
Ответ дляВсе знаю від і до
Он снимал квартиру в доме, где я живу. Видела его несколько раз с одной и той же блондинкой, они утром выходили с квартиры.
Це ви схоже писали у іншій темі)
Красива блондинка була? Він до неї якісь ніжності проявляв, чи так, чисто як для переспати?))