Липка-прилипка• 09 марта в 22:26
Білизна для бабусі
Потрібно купити білизну для бабусі. Нічні сорочки, труси. Їй 85 років, ОБ 150. Може хтось своїм купував? Ніяк не знайду. Треба терміново.
тянитолкайка• 09 марта в 22:28
Може якась типу роза трикотажна фабрика була
Може сайт пошукайте
Чи ринок якийсь там повинно бути
Може сайт пошукайте
Чи ринок якийсь там повинно бути
Акукарача• 09 марта в 22:35
На ринку можна щось придбати. В нас в Луцьку є і турецького виробництва, і узбекистанського, здається. Дуже зручні бавовняні.
Не стесняюсь• 09 марта в 22:37
Я купувала на ринку.
У нас є магазин з трикотажем, там ще постільна білизна, халати.
А труси ’парашути’ (такі замовили, як панталони) купувала теж на ринку у жіночок - там теж сорочки, труси такі як радянські. Доречі гарної якості, узбекські, м´якенькі.
Купувала на Дарницькому ринку.
Акукарача• 09 марта в 22:38
Ответ дляНе стесняюсь
Я купувала на ринку.
Купувала на Дарницькому ринку.
Точно, такі труси-панталони дуже любила колись моя бабуся. Вони дуже зручні
жінка незаміжня• 09 марта в 22:47
Авекс Текс подивіться. Брала там теплі ночеі сорочки, дуже класні
Туфли в чешуе• 09 марта в 23:10
Вбейте в поиск сайт Трикотажный край, наш полтавский производитель, там точно есть все
Тоска в носках• 10 марта в 01:01
Ответ дляТуфли в чешуе
И ещё выше Авекс советовали. Это обе фабрики с Горишных плавней