Раз одела не бу• 09 марта в 23:25
Стрижка підлітку! Немає сил
Підкажіть гарного продвинутого перукаря на Троєщині,хто гарно робить стрижку хлопцю підлітку. Буду вдячна.
Як ви розмовляєте зі своїми підлітками, з приводу того,що волосся відрастає, а не хоче його відрізати, всі в класі патлаті ходять.жах якийсь.
Міс Всесвіт• 04 апреля в 22:15
Моему всего 11 (!) и то год не стригся, ходил с волосами до плеч, с челкой до кончика носа, потом собирал челку в хвостик на макушке. Потом сам затребовал стрижку, теперь укладывает ее с воском каждое утро. 😀
Раз одела не бу
• 06 апреля в 23:27
Ответ дляМіс Всесвіт
Ваш парень эксперементирует!