Полонянка SexShop-а!• 10 марта 2025

Не хочу щоб знали, що я закордоном

Дівчата, в мене номер лайф, не хочу, щоб мої контакти знали, що я за кордоном. Треба на кілька днів поїхати.
Тариф такий, що можу приймати тел дзвінки, треба буде відповідати по роботі, але не хочу, щоб при перетині кордону приходило контактам типу абонент закордоном/в роумінгу або вже вітає в Україні.
Що відключити в налаштуваннях?
Сама собі лікар• 10 марта 2025
А не приходит такое никогда
мадам Везувий• 10 марта 2025
Послати телефон в режим польоту і відповідати тільки в месенджерах
автор Полонянка SexShop-а! • 10 марта 2025
Ответ длямадам Везувий
Думала так, але буде підозріло
Ответ дляСама собі лікар
А не приходит такое никогда
Якось було так, що була закордоном, не було звязку, люди, хто мені телефонували дізнались, бо в тел їм сказало чи те що я в роумінгу чи щось типу того
люблю_тортики• 10 марта 2025
Установите Бип. И как то настраиваются что автоматом звонки поступают на лайф через бип
Коник-стрибунець• 10 марта 2025
Просто заведите рабочий номер телефона и дайте его на работе, скажите, что для работы завели себе отдельный номер, что бы на него не звонили спамеры, мошенники, родственники в рабочее время и т.д.
Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Думала так, але буде підозріло
Так у тих хто вам дзвонитиме, буде рахувати пр іншому тарифу, вони ж вам закордон дзвонитимуть. тут же навіть не в повідомленнях при перетині кордону справа.
Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Залиште сім карту вдома і попередьте тих хто ’по роботі’ що їдете в село до родичів де погано ловить, або лягаєте на лікування
Точу ляси• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Таке може і було, але сто років назад))
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Зараз діє тариф, що при поповненні свого номеру, з тих, хто дзвонитиме, гроші не знімаються
Холодная каша• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
шо ви мелете?
мадам Везувий• 10 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Думала так, але буде підозріло
Ви будете у відпустці?
Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
шо ви мелете?
господи вгомоніться
Попа как у Кардашьян• 10 марта 2025
Я на позаминулому тижні була в Польщі, Чехії і Німеччині ніде нічого не писало про роумінг. Ніхто не вітав і тд.
Київстар
Love_Love_Love_• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ахаха
У вас є мобільний телефон?
Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха
У вас є мобільний телефон?
є але я дзвоню в Україну по месенджеру, вже 7 років як. Що смішного? Тю
Холодная каша• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
господи вгомоніться
Що таке? Завадила вам чергову маячню написати?
Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
я думаю ви вкрай нещасна людина, що прийшли на форум злити яд на незнайомих людей з ніфіга, жаль що у вас у житті так склалося. Сподіваюсь все наладиться
Пожарник• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Нам пишут из 2000го, что ли?
Love_Love_Love_• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Для чого впевнено якісь дурості говорити?
Холодная каша• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Удалено администрацией...
Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
посидите в бані охолонете трохи
Все буде• 10 марта 2025
Ответ дляПожарник
Нам пишут из 2000го, что ли?
З посекундною тарифікацією😂
Женщинас• 10 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
Как грубо 🤦🏻‍♀️
Холодная каша• 10 марта 2025
Ответ дляЖенщинас
Как грубо 🤦🏻‍♀️
Воно переживе, не хвилюйтеся)
З царем в голові• 10 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
Таке може і було, але сто років назад))
А разве сейчас не так ? Я тоже не понимаю, почему все накинулись на автора поста.
Сколько стоит позвонить из Украины заграницу ?
Брюлик в стразах• 10 марта 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Нет конечно . Что за бред.
Сама собі лікар• 10 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Ніскільки, якщо наш оператор
Точу ляси• 10 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Згідно вашого тарифного плану, як і по Україні. Хіба що ви телефонуєте на номер іншого оператора і у вас закінчились безкоштовні хвилини в рамках вашого пакету, то буде оплата згідно вашого тарифу. Все так само, як і в межах України
З царем в голові• 10 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
Дякую, не знала.