Не будь КакСвета• 10 марта в 00:53
вже не осилюю об´єми роботи
коли це місяць, день, рік - якось ще терпиш.
ще й війна.. де роботу знайти.
але я просто не вирулюю вже. я не можу спокійно мати планів на вечір. буває все норм, а буває ні.
з дитиною мама нормальна лише на вихідні, в будні одні нерви.
просто не знаю що робити і як далі жити.
дістало все.
ще й війна.. де роботу знайти.
дістало все.
Поговорить з керівництвом. Не реагуйте бурно на їх критику. Не перепрацьовуйте, але не демонстративно встала та пішла. Відпочиньте у робочий час, попросіть вільний день, бо перевтомились та погано себе почуваєте.
Якщо полетить нервова система, а за нею і здоров´я, вашій родині буде складніше.
Можливо ви втомлюєтесь не тільки на роботі. Відмовтесь від часозатратних справ, відпочивайте.
Їжак в панчохах• 10 марта в 08:33
Ну дивіться, я працювала постійно в бюджетній установі. Нервів йшло уйма. В колективі через день скандали між собою. Це тут так вважають, що там сидиш нічого не робиш. Роботу не міняла ,бо в місті її практично немає. Зараз взагалі виїхала. Теж хочеться нормальної роботи, в нормальній атмосфері. В себе в країні.
буреЛОМКА• 10 марта в 10:02
1. Поговорити з керівництвом.
2. Якщо не шевеляться вони щоб брати додаткового людей, шевеляться ви щоб шукати роботу.
Я була як ви, але судя з усього в гірших умовах. Я згоріла так, і упорола своє здоров´я, що я тепер непридатна навіть для елементарної роботи і відноситись я не можу. Тож зупиняться поки не пізно.
Не будь КакСвета
• 10 марта в 10:14
Ответ длябуреЛОМКА
1. Поговорити з керівництвом.
дякую. в мене привілеї, бо працюю з дому (є дитина).
тому складно звичайно буде знайти роботу
буреЛОМКА• 10 марта в 10:45
Ответ дляНе будь КакСвета
Це неймовірний привілей. Бо саме дорога 4 години плюс і вбила мене.
Не будь КакСвета
• 10 марта в 12:08
Ответ длябуреЛОМКА
от бачите..
Пишу_граммотно!• 10 марта в 15:02
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви спочатку хоч вакансії подивіться, виставте резюме, щоб точно розуміти, чи можливо знайти кращу роботу.