ПироженкА• 10 марта в 10:46
Как отметить крестины?
Подскажите, как отметить крестины. Обязательно ли всех звать в кафе после обряда? Либо только обряд и разошлись по домам?
Как было у вас и как правильно, чтобы «никого не обидеть»?
ПироженкА
• 10 марта в 10:52
Ответ дляКовбой Хагис
А зачем собирать всех для обряда?
А кого не нужно собирать? 😂
ПироженкА
• 10 марта в 10:52
Ответ дляdulenok
домой пришли , пообедали и все...Но я бы и этого не делала. Ребенку оно не надо (если младенец)
Тоже думаю, что ребенку 6 иесчыцку не надо оно. Это только взрослым побухать
Ковбой Хагис• 10 марта в 10:53
Ответ дляПироженкА
А кого не нужно собирать? 😂
Если вы не хотите посиделок, то кроме крестных никого не собирать.

66сезон666серия• 10 марта в 10:53
Якщо мова йде про нікого не образити, то ваша затія приречена на провал.

66сезон666серия• 10 марта в 10:54
Ответ дляПироженкА
А кого не нужно собирать? 😂
Тих, хто планує ображатися, точно не варто збирати

ПироженкА
• 10 марта в 10:54
Ответ дляКовбой Хагис
А крестные думаете не хотят посиделок? Вот и как быть? Обычно я знаю отмечают потом еще крестины

Ковбой Хагис• 10 марта в 10:55
Ответ дляПироженкА
Зайдите в ближайшее кафе на часок и по домам.
Повелитель бітка• 10 марта в 11:05
Ответ дляПироженкА
Мы не хотели . Мы приехали за 400км и ещё нужно было вернуться по очень хреновой дороге. Муж крестили ребенка
Вкуси мене• 10 марта в 11:07
Ми хрестили дитину, а потім куми і бабуся з дідусем пообідали. Ненавиджу гучних застіль, особливо з маленькою дитиною. Пофіг хто, що буде говорити

Душа компанії• 10 марта в 11:09
Ответ дляПироженкА
Після хрестин обід, це не ’посиделки’.

ПироженкА
• 10 марта в 11:09
Ответ дляВкуси мене
Так у нас так само. Кума, кум. Моя мама, батьки чоловіка і сестра. В кафе, якщо чесно, накладно, таку компанію вести. Додому теж поки що не можемо запросит. І як бути?
У куми також буду вже маленька дитина, вона скоро народжує
Ответ дляПироженкА
в вашому випадку ніяк не бути...Всім подякувати та йти відпочивати
ПироженкА
• 10 марта в 11:12
Ответ дляdulenok
Дякую

Попельшка• 10 марта в 11:44
Можна запросити додому на невеличкий фуршет з шампанським і бутриками чи сирно-м´ясною нарізкою, чисто символічно

ЗновЗдоров• 10 марта в 11:55
Для мене дивне питання. Запросити людей, протримати пів дня і не накормити, ну таке. Я зараз не про влаштування бухаловок. Тим більше, що будуть найрідніші. Когось в кафе повести, а когось ні, щоб зекономити. Зробіть вдома, на вашу кількість людей, думаю можна вдома посадити всіх і накрити обід.

З родзинкою• 10 марта в 13:26
Не обов´язково влаштовувати великі застілля з алкоголем, але нагодувати людей, яких кличете на обряд потрібно. Ще й напевно чекаєте від них подарунків