Вподобайден• 10 марта в 14:40
Самогубство - це так страшно, але я вже не витримую…
Чи знаєте ви такі випадки в житті , коли людина не витримувала
Пилосмок працює• 10 марта в 15:14
Да, наверное тот кто не выдерживает, спрашивает знаете ли вы такие случаи в жизни?
Вподобайден
• 10 марта в 15:14
Ответ дляА я кумедна
А він що?
Він знесилений 🫣це я була вже після лікування в лікарні на ліках
Шалена невинність• 10 марта в 15:15
Ответ дляВподобайден
Вдома. Дитина бачить, що я слабка , лежу , роблю мінімальні справи 🫣чоловік просить заспокоїтися , взяти себе в руки , не накручувати . Більше я не маю нікого поряд
Вы мужу что сказали,? И вы молодец, что какие то дела, но делаете? А что с завтраком? Что ели?
Я Головна• 10 марта в 15:15
Ответ дляСижуревувшоке
Тю, я думала у вас какое-то физическое недомогание, какая-то страшная болезнь
У нее самая страшная болезнь какую только можно представить!
Вподобайден
• 10 марта в 15:15
Ответ дляСижуревувшоке
Так у мене фізичні болі по всьому тілу невизначеного характеру
Дуб береза• 10 марта в 15:16
Да,школьная подруга повесилась.Вам нужно как-то перегрузиться,это не выход
Заела_пластинка• 10 марта в 15:16
Ответ дляВподобайден
Моя дитина і так житиме з тягарем 😭я не зможу допомагати , бавити його дітей … як він озвучить дружині , що з мамою . Пишу і плачу … чи таке життя я хотіла
А что с мамой?
Вподобайден
• 10 марта в 15:18
Ответ дляШалена невинність
Чашечку кави , шматочок сиру , фрукти в обід.
Заела_пластинка• 10 марта в 15:19
Ответ дляВподобайден
Ні. Ліки мене завели в такий ступор , я не спала, я мала суїцидальні думки , не мала сну і тд
Значит надо менять препараты, дозы... И врача возможно искать нового.
Вподобайден
• 10 марта в 15:19
Ответ дляШалена невинність
Пишите когда началось?
Можливо тиждень. Осінь , зиму я якось трималась, біль мала нестерпний в кінцівках тільки
Шалена невинність• 10 марта в 15:20
Ответ дляВподобайден
А где яйца, мясо...каша, еда очень важна, берите телефон ребенка и идите готовить
Кастрюлька• 10 марта в 15:20
Что у вас такого страшного в жизни случилось что вы ни хотите жить?
Есть муж, сын, муж обеспечивает, есть крыша над головой...
Извините, люди даже с онкологией на последней стадии цепляются за жизнь и борятся до последнего.
Ложитесь в больницу и лечитесь раз так плохо.
Вподобайден
• 10 марта в 15:20
Ответ дляЗаела_пластинка
Не такий великий вибір ліків. Я приймала продеп, карбамазепін, кветіапін. Це доволі недешево + аналіз щомісяця
ДелиВерка• 10 марта в 15:21
Ответ дляВподобайден
Не раз
і не домомагають? ви на антидепресантах і все одно погано?
Вподобайден
• 10 марта в 15:22
Ответ дляШалена невинність
Не хочу нічого … на препаратах я змінилась зовні , вага , це теж мене засмучує . Скинути нереально.
Заела_пластинка• 10 марта в 15:22
Ответ дляВподобайден
Ну если не помогает, а даже ухудшает, то всё равно менять/отменять/другое или в других дозах назначать.
Все знаю від і до• 10 марта в 15:22
Ответ дляКумедний ґудзик
Знаю. Нажаль. Зі свого досвіду кажу- це величезна, довічна травма всім близьким людини.
Такой же опыт. Я понимаю, что ушедшему было очень больно, но ужас был в том, что нашла его дочь, вернувшаяся из школы. И было 99%, что именно так и случится. Не дай бог дожить до такого состояния, чтобы не подумать о своём ребенке, о том, как этот ребёнок будет потом жить... Самоубийцу в таком случае уже и не особо жаль, если честно.
Вподобайден
• 10 марта в 15:23
Ответ дляКастрюлька
Чоловіку нелегко , коштів звісно не вистачає і я така … Я не можу жити з цим станом , прийняти, що я не така , психічно хвора
Вподобайден
• 10 марта в 15:24
Ответ дляДелиВерка
Проходили місяці, щоб мені покращилось … Останній раз я думала не повернусь до нормального життя взагалі
Вподобайден
• 10 марта в 15:25
Ответ дляЗаела_пластинка
Це ж не життя , кожен захід це побочки. Ліки не роблять дива , це людина без емоцій
Заела_пластинка• 10 марта в 15:26
Ответ дляВподобайден
Ну Вы же говорите часть года получается жить нормальной жизнью. Надо стараться увеличить эту часть постепенно.
Вподобайден
• 10 марта в 15:29
Ответ дляЗаела_пластинка
З роками тільки погіршилось. Це маленька частинка
Аноним_1857• 10 марта в 15:30
В мене генералізований тривожний розлад. Через свою тривожність теж псую життя і рідним, і собі самій. Але розумію свій стан, намагаюсь пояснювати свої тривоги рідним, намагаюсь в міру можливостей контролювати тривогу. Теж бувають думки, що краще вже вмерти і не мучити нікого.
Але мене приводить до тями думка про те, що якщо ми маємо пройти якісь кармічні уроки, то смерть лише трошки призупинить цей процес. Самі уроки продовжаться і далі. Чи в потойбічному житті, чи в наступному перевтіленні.
Може вам (як і мені) краще вже якось протриматись тут і закінчити з уроками, ніж самовбитись, щоб потім знову проходити те ж саме?
Уявіть собі, що оці всі муки потягнуться за вами і далі.
Organic• 10 марта в 15:30
Ответ дляВподобайден
Психіатри не назначають не медикаментозно, це пригоршні таблеток .
Чого це. Діагнози різні при подібних симптомах. Який препарат вживали? Ще консультації були?
Вподобайден
• 10 марта в 15:34
Ответ дляАноним_1857
Я теж маю тривожний стан , я завжди живу в стресі 🫣що вам допомагає ?
Вподобайден
• 10 марта в 15:35
Ответ дляOrganic
Декілька разів була в лікарнях за життя , приватний психіатр взагалі не допоміг , всі приписували ліки , за інші методи я не чула
Кумедний ґудзик• 10 марта в 15:37
Ответ дляВсе знаю від і до
Згодна з вами абсолютно. В нашій родині повісилася свекруха. Я бачила як страждав мій чоловік та його сестра, коли несли маму на руках до машини, коли ховали.. я бачила безсоння їхнє протягом кількох років і безкінечні розмови- чому так сталося? Пройшло 6 років зараз. Їм боляче досі(( і так, мені не жалко самогубців відтоді. Мені жаль тих, хто лишається живим. Свекруха не подумала про страждання своіх дітей взагалі (