Вподобайден• 10 марта 2025
Самогубство - це так страшно, але я вже не витримую…
Чи знаєте ви такі випадки в житті , коли людина не витримувала
З вишневого садка• 10 марта 2025
У меня ребенок подросток с депрессивными эпизодами, окр и гтр. Не скажу,что сейчас нет проблем, но небо и земля по сравнению с тем , что было. Ад не помогли кстати. Помогли сеансы кпт, в течении года. Но перед этим с мертвой точки ситуация сдвинулась на классической гомеопатии.
Посмотрите корейскую дораму- И Дже скоро умрёшь. Очень мне нравится на эту тему, снято с неожиданной точки зрения, главный герой- самоубийца.
Все знаю від і до• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Декілька разів була в лікарнях за життя , приватний психіатр взагалі не допоміг , всі приписували ліки , за інші методи я не чула
Так вам и нужны лекарства. Вероятно, и терапия тоже, но без лекарств не обойтись, если вы правильно назвали диагноз.
Ищите врача, котрому сможете доверять, и лечитесь.
Малая еще та• 10 марта 2025
Вам нужно подбирать препараты и заниматься длительно с психотерапевтом, выбираться из этого состояния. Не сдавайтесь ради семьи. Постепенно станет легче, сначала без эмоций, потом потихоньку начнете радоваться мелочам. Моей родственнице год почти потребовался чтобы выбраться, она довела себя до анорексии, не ела, не вставала, были суицидальные мысли.
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Згодна з вами абсолютно. В нашій родині повісилася свекруха. Я бачила як страждав мій чоловік та його сестра, коли несли маму на руках до машини, коли ховали.. я бачила безсоння їхнє протягом кількох років і безкінечні розмови- чому так сталося? Пройшло 6 років зараз. Їм боляче досі(( і так, мені не жалко самогубців відтоді. Мені жаль тих, хто лишається живим. Свекруха не подумала про страждання своіх дітей взагалі (
Тяжко робити боляче рідним і при житті , коли не можеш контролювати , коли настрій постійно коливається, коли закриваєшся в кімнаті від усього світу… Коли дитина бачить маму в ліжку , в поганому настрої 🫣Я їм завдаю болю , бо через мене моя сімʼя не живе повноцінним життям
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Дякую , хто вам призначив гомеопатію , що саме , почитаю про це.
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Я не раз лікувалась і щоб я отримала позитивний результат , хоч б на рік забути про це , такого не було
Вы лежали в отделении пограничных состояний ? И что не помогло совсем ? Не верю. Всем знакомым намного лучше после терапии там
Аноним_1857• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Я теж маю тривожний стан , я завжди живу в стресі 🫣що вам допомагає ?
Коли був гострий період, то приймала ад. Потім зійшла з них, вирішила, що можу сама дати собі раду.
Почала ходити на стадіон. Бігати не можу, а от ходити можу. І ходила по 7 км зранку щодня. Починала з малої дистанції, потім збільшувала. Не намагаюсь там ставити рекорди, просто знаю, що рухатись - це добре. Можу пройти і три км, якщо не відчуваю в собі сили, а можу і 8.
Поки ходжу, то слухаю музику, намагаюсь помічати щось гарне: метеликів, пташок, траву, людей.
Дома роблю якусь легку зарядку. Для шиї, для рук. Щось таке, що не виснажує.
Коли в голову налазить всяка дурня, то кажу собі вслух: то прото дурня, нічого спільного з реальністю. Це відбувається лише в голові, а не зі мною.
Роблю собі якісь ритуали краси: маски для обличчя, самомасаж. Коли кудись йду, обов´язково наношу макіяж. Це теж ритуал.
Такі буденні рутинні ритуали допомагають розслаблятись.
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
На деякий час… потім знову несподівано і ти я в чорній дирі 🫣так, декілька разів там була
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Не хочу нічого … на препаратах я змінилась зовні , вага , це теж мене засмучує . Скинути нереально.
Трава сейчас легальная, есть препараты на ее основе, аптечные, вам не выписывали ?
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Никто не предлагал гипноз вам ? Почему ?
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляАноним_1857
Дякую 🫣в такому стані мене не радують ні сонце , ні метелики , музика дратує , звуки голосні також . До недавнього часу було норм.
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Ні
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Ні
очки_ннадо• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
У мене був уже навіть план 🫣таблетки
Так их нельзя в аптеке купить, если только вы не врач
задумчивая мордочка• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Не такий великий вибір ліків. Я приймала продеп, карбамазепін, кветіапін. Це доволі недешево + аналіз щомісяця
Так ви назвали всього три препарати, я думала там з десяток буде...
Підбирайте ще
З вишневого садка• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
У меня был опыт с гомеопатом классиком очень хорошим,много лет назад. Потом в связи с войной этот контакт стал недоступен, и вот уже после 3 психиатров, я подумала о гомеопатии снова. Тут на советчице искала рекомендации, не могу сказать,что нашла идеального врача, впоследствии мы перестали обращаться к ней, потому ,что я знаю как работает гомеопатия, и это было не совсем то. Но само направление верное,ищите врача классика. Поповы в Киеве не классики, говорю сразу. Классический подход- один пациент, один препарат. Препарат этот подбирается по множеству факторов врачом классиком, и дальше отслеживается динамика. Это помогло двинуться дальше. Потом кпт сеансы, и сейчас нет депрессивного состояния у дочки.
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляочки_ннадо
Будь які , я читала навіть про ношпу
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Ні
То сами ищите психиатра-гипнотерапевта в Киеве их много хороших. Ищите по отзывам. Вам нужно на подкорке перепрошить отношение к жизни. Простые сеансы и разговоры тут не помогут
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляочки_ннадо
Что нельзя?
Обычное снотворное и передоз от него
Червона рута• 10 марта 2025
Ті, хто пишуть коментарі щодо «не подумала/мав про рідних, про дітей», ви уявляєте собі до якого стану має бути доведена людина, щоб це зробити, який нестерпний, невимовний, щохвилинний біль відчувати?
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Підбирайте ще
Я їх багато приймала велаксин , ципрлекс , зоолофт, всі вже не памʼятаю. То остання комбінація , що я приймала
очки_ннадо• 10 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Что нельзя?
Обычное снотворное и передоз от него
Те что в аптеке без рецепта, это херня, они меня не берут даже выспаться нормально
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Тот, де знайти того лікаря 🫣можна так що 10 років мучитись.
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Обычно если рецидив, то кладут снова. И так пока не пройдет это состояние совсем. Почему не ложились ?
Аноним_1857• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Мене теж все дратувало. Але я собі сказала, що маленькі кроки - це теж шлях. Просто маленькими кроками до одужання. В парк на лавочку, зараз вже тепло. Посидіти півгодинки. Потім до дому.
Питати себе: що мене порадує. І перебирати варіанти. Може морозиво. Може погортати глянцевий журнал, відчути запах поліграфії, подивитись картинки.
Розумієте, ніхто не зробить вам добре, бо ніхто не знає що саме добре для вас. Ви й самі не дуже знаєте. Просто пробуйте, підбирайте. Треба з цього вибиратись. Це важка щоденна робота, але уявіть як ви знайдете шлях і одужаєте. Бо це можливо. Просто маленькими кроками, не поспішаючи, і не звинувачуючи себе за слабкість. Але пробувати, йти і винагороджувати себе за старання.
Всех в сад• 10 марта 2025
Ответ дляочки_ннадо
Это если пару таблеток, речь же о передозировке, вы же на банку штук 50 за раз принимали
З вишневого садка• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Интернет у Вас есть, пусть это станет Вашей целью. Даже тут по поиску найдете обсуждения. Но перед этим советую прочитать Моиндера Юза- путешествие болезни. Чтоб примерно понять суть. Если/ когда гомеопатия работает, препарат подобран верно, это волшебство,я так скучаю за этим состоянием. Она активирует жизненную силу, и в первую очередь нормализует душевное состояние, даже если тело ещё болит. Например с мигренью вдруг хочется вымыть окна, на гомеопатии это нормальное явление.
Всех в сад• 10 марта 2025
Автор, у вас есть несколько вариантов - это гипноз, переодически ложиться в отделение ПС или трава в таблетках ( аптечная ). Выбирайте сами и действуйте. Самоубиться всегда успеете
Вподобайден
• 10 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Я вже в тому стані , що не дійду взяти направлення … в лікарні всього лиш 2 тижні , ліки навіть не встигнуть подіяти.І я вже не вірю , що ад допоможуть
ШобВам_КакНам• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Ні. Ліки мене завели в такий ступор , я не спала, я мала суїцидальні думки , не мала сну і тд
Ви щасливі хочете, щоб вас тут умовили покінчити з собою?!