Моя улюблена страшко• 10 марта в 15:26
Порадьте, будь ласка, як себе поводити?
Добрий день. Склалась така ситуація, що я на межі розлучення. Є спільна дитина. Позавчора посварились через те, що чоловік кожен тиждень дозволяє собі ходити в ресторани з друзями і фінансово для нього це нормально, а як тільки кудись десь з сімʼєю, то він буде скаржитись ще тиждень, що йому це дорого. Гроші заробляє достойні. Але доступу до грошей як такого у мене немає. Немає такого як тут пишуть, що чоловік прийшов і всю зарплату приніс додому. Я нічого проти часу з друзями немаю , хоч і приходив додому біля опівночі зазвичай. Просто я неодноразово просила бути більш щедрим до нас також, але для нас грошей постійно немає. Для себе завжди має. Жадним був весь час, просто я вже змучилась від цієї жадності. Вона проявляється в багато чому: я не можу купувати часто одяг, можливо раз у рік або два щось, і то не багато і не дорого. Йому байдуже. Припинив зі мною говорити взагалі, сказав що оформлює деякі документи і розїжджаємось і розлучаємось. Раніше в таких випадках я через 2-4 тижні бігала і плакала за ним. Сварок просто не було, відразу - розлучаємось. І він завжди знав як я цього боюсь. Зараз я розумію, що я вже так змучилась від цього всього. Мені страшно за своє майбутнє і дитини. Але… Порадьте, будь ласка, що робити? Знову бігти за ним, чи просто дати спокійно піти? Я не знаю вже.
Моя улюблена страшко
• 10 марта в 15:46
Ответ дляНекомильфо
куди раніше дивились ваші очі?
яого ви дивуєтесь, не розумію. ви ж самі написали, що він завжди був такий ’жадний’
Чесно думала, стане старший, усвідомить щось. Нічого він не усвідомив. І я була дуже молода, мені було 19.
Моя улюблена страшко
• 10 марта в 15:48
Дякую за відповіді всім. Значить буде розлучення в мене. Кінець.
В курсі діла• 10 марта в 15:48
Ответ дляСтриптизерка
не по темі, але всі Терези такі. ось ця скупість, все тільки для себе, холодність до оточуючих, так, взагалі без емпатії. я раніше не надавала особливого значення гороскопу, але саме з Терезами все один в один
Вони нарциси, це опис нарциса.
Милота• 10 марта в 15:51
Реально таких не знаю. Знаю скупих, але їм і на кафе шкода.
А тут на кафе з «шаленими» на сьогодні цінами є, ( бо сьогодні і в магазинах дорого, не те що в каф), а на дитину нема
В курсі діла• 10 марта в 15:58
Ответ дляМилота
Так это и есть типичный нарц, я с детства знаю их поведение.
Для нарцисса любого пола нормально - ввалить кучу денег в шмотье, уход за собой, пригласить гостей, рестораны, угощения.
При этом собственный ребенок (если нарц женщина) или своя женщина (если нарц мужчина) болеют, голодают или вообще непонятно где. Но нарц о них вспоминает только когда хочет лайков, похвалы или ему/ей скучно.
Нарцу любого пола можно сказать например: у меня травма/воспаление легких/я под обстрелом/нет еды/проблемы с жильем.
В ответ нарц скажет что-то вроде: ’думай о хорошем и все наладится’ - или ’твои проблемы это результат твом мыслей’ и отключится.
А спустя полгода, когда ты внезапно выживешь в этих ситуациях, нарц любого пола вдруг всплывет допустим с сообщением ’ну что, как ты там? кстати зацени мое новое фото’
Ранковий базар• 10 марта в 16:02
Немає такого як тут пишуть, що чоловік прийшов і всю зарплату приніс додому.
Працюйте і заробляйте собі
В курсі діла• 10 марта в 16:03
Ответ дляРанковий базар
Працюйте і заробляйте собі
Во всех нормальных парах и семьях мужчина обеспечивает женщину.
А если женщина работает и все сама, ей уже и не нужны те отношения, она и так все сама.
Ранковий базар• 10 марта в 16:05
Ответ дляВ курсі діла
Обидва працюють завжди
Милота• 10 марта в 16:06
Ответ дляВ курсі діла
О… подруга така була! Слово в слово
На мої проблеми «думай позитивно! Це результат твоїх думок! А я.. послухай, пішла па побачення, а він..,а в мене.. я… я..»
І реально самозакохана дуже. Я відморозилася від неї, бо то треш.
Дитина також в неі була обділена і як обуза
Та легко!• 10 марта в 16:16
Ответ дляСтриптизерка
Беріть себе в руки і закінчуйте ці стосунки. Життя одне. І воно швидкоплинне.
А где вы увидели отношения?
Присмыкание - да, есть
А отношениями тут и не пахло.
Никуда автор не уйдет из своего болота, посидеть и опять побежит плакаться и извиняться, а потом по кругу сюда писать что #жизньболь
Присмыкание - да, есть
А отношениями тут и не пахло.
Яжемать Мне можно• 10 марта в 16:25
Основная проблема у женщины- жилье.
У Вас оно есть.
Ребенок не грудной.
Искать более оплаченную работу.
Вы живете в абъюзивных отношениях не понятно , ради чего.
Ради сына?
Он подрастет и скажет- нужно было разводится.
У Вас одна жизнь...
Цените ее..
Удачи Вам.
У Вас оно есть.
Ребенок не грудной.
Искать более оплаченную работу.
Ради сына?
У Вас одна жизнь...
Цените ее..
Удачи Вам.
Моя улюблена страшко
• 10 марта в 16:54
Ответ дляЯжемать Мне можно
Основная проблема у женщины- жилье.
У Вас оно есть.
Ребенок не грудной.
Искать более оплаченную работу.
Ради сына?
У Вас одна жизнь...
Цените ее..
Удачи Вам.
У Вас оно есть.
Ребенок не грудной.
Искать более оплаченную работу.
Ради сына?
У Вас одна жизнь...
Цените ее..
Удачи Вам.
Ви праві, дякую.
Совбез• 10 марта в 18:14
Ответ дляМоя улюблена страшко
Він навіть не думає, що з ним щось не так взагалі. Завжди проблема я.
Що саме з ним не так? Він просто вас не любить і хоче піти
осень харашо• 10 марта в 18:47
Чи можете ви зібрати докази його нетрудових доходів?
Цим козирем ви могли б витребувати більші аліменти.
Порадьтесь з юристом.
Щось тут можна придумати.
Трошки з стану амеби вилазьте.
І відсмоктуйтесь від нього.
Його почуття до вас закінчились.
Так буває у багатьох.
Але вам дісталось бидло
Порадьтесь з юристом.
Щось тут можна придумати.
Трошки з стану амеби вилазьте.
І відсмоктуйтесь від нього.
Його почуття до вас закінчились.
Так буває у багатьох.
Але вам дісталось бидло
Ранковий базар• 11 марта в 12:37
Ответ дляВ курсі діла
ви давно бачили укр.зп?
Слоник-тоник• 11 марта в 16:03
Ответ дляСтриптизерка
Не переношу чоловіків - жмотів. У нас кум такий. Це жах просто. Все для себе, все найдорожче, найякісніше. А жінці - як прийдеться, в основному на подаровані батьками гроші щось собі може купити, бо вона з малим в декреті.
Іще двох таких знаю по роботі. Теж, такі жадібні до грошей. Доречі, всі троє Терези по гороскопу)
У мене Овен такий. І це не від знака залежить,це звичайний аб´юзер