Почитайте розслідування американців, чому проамериканські сили в Афганістані не змогли втримати владу після виходу сша попри підготовку і оснащення. ТОТАЛЬНА корупція
У той же час Україна:
За контрактами АОЗ 2024 року на фронт не надійшло зброї на понад 100 млрд грн, – ЗМІ.
У 2024 році за контрактами Агенція оборонних закупівель сплатила постачальникам близько 250 млрд грн, а продукції отримала - на менш як 150 мільярдів.
Де остальні гроші? Ну таке...
У той же час Україна:
Де остальні гроші? Ну таке...
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:28
Ответ дляlilu1990
Маю на увазі що все протистояння в Афганістані програно через корупцію
А корупція в Німеччині вас не цікавить? Зокрема, масова купівля німецьких політиків газпромом, роками?
Ответ дляlilu1990
Де зброя на 100 млрд грн за 24 рік?
статью читайте и узнаете где. 64 это было не оружие. а гум помощь
оружие что США помогало осело у них же в стране, у их производителей оружия, котрое теперь и доехать не может.
Вы прежде чем что-то ляпать попробуйте полезть почитать и разобраться.
Судя по вашим темам вы либо работаете на русню/пороха, или просто не очень интеллектуально развитая домохозяйка
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:30
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Під час війни так і є. Або ворожа пропаганда, або власна на користь держави. Ви просто ще не визначилися із стороною?
Aksinia 111• 10 марта в 17:30
Ответ дляlilu1990
У Німеччині корупція призвела до війни і загрози розвалу?
Весь мир считает, что война и угроза существования Украины из за хуйла, а Вы считаете из за коррупции? 🫣
Ответ дляPinkMa
Ви шо прикалуєтесь?
У 2024 році за контрактами Агенція оборонних закупівель сплатила постачальникам близько 250 млрд грн, а продукції отримала - на менш як 150 мільярдів. Де зависли понад 100 мільярдів (не мільйонів!) гривень, треба розбиратись в кожному окремому випадку.
У вас там якась своя свадьба в голові?
Сонная Сова• 10 марта в 17:32
Ответ дляlilu1990
Ви шо прикалуєтесь?
У вас там якась своя свадьба в голові?
Там не свадьба, там ботва. Вы еще не разобрались ху из на сайте?
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:32
Ответ дляlilu1990
У нас не корупція призвела до війни, а імперське бажання Московії знищити Україну.
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:35
Ответ дляlilu1990
Ви шо прикалуєтесь?
У вас там якась своя свадьба в голові?
Тобто, агенція оборонних закупівель з пані Безрукою знайшли таких несумлінних виробників, які не поставили зброї необхідної, і при тому самі ж кричать про корупцію? Нехай озвучують постачальників, імена, родинні зв´язки...
Екатерина27• 10 марта в 17:35
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:36
Ответ дляlilu1990
А винищувачі розпиляли бо вони повітря забруднювали сильно?
Розпиляли під тиском тих самих роззброювачів - США і рф
Ответ дляlilu1990
Я про корупцію серед тих кого підтримували сша
До цього прочитайте про Тайвань і півд корею.
Там слід і до американців. А про план Маршала для Європи? Теж американці озолотилися. Давали грощі тільки за свої товари і своїм фірмам. Корупція є всюди, і була, не новина. Нажаль , наша по нам лупить.
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:37
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Ви ж знаєте, для кого найгарячіші місця в пеклі? ))
І той. Ідіте самі туди, куди посилаєте інших
Ответ дляLudaSHS
Люди ненажерливі тварі
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:41
Ответ дляlilu1990
Представляю собі той тиск, якшо після нього можна дозволити пенсію в монако
Кучма в Монако, бо його зять став олігархом, в часи побудови олігархату. Отримав заводи - пароходи і гарантію пенсій в Монако.
А тиск щодо знищення нашої зброї і передачі її росії - це не потребувало підкупу
Кучма в Монако на гроші, вкрадені в України, а не отримані від рф-сша за послуги
Ответ дляFilomena
Ой, да пофіг Трампу на нашу корупцію. Він сам поставив маска на посаду, де прямий конфлікт інтересів(читай корупція). Ми йому просто не цікаві як світовий гравець. І Європа зараз не цікава. Він взявся за Іран і Китай.
Трампу не то что пофиг, а даже больше, он просто троллит нас, полностью копирует Зеленского 19-го года, перестать стрелять, я не лох, войну начала не росия а Порошенко, мир в глазах Путина... и все такое прочее, тут даже прикопаться не к чему, но все таки нам шанс дали, Зеленскому и Украинцам уже прозрачно и громко намекают - или авторитарная власть с сохранением распила бабла менеджерами или Украина, и похоже Зеленский выбрал себя любимого, на людей и страну ему походу накакать, - ожидают ответа от людей, что они скажут или будут молчать и брать от Подоляка по 20 грн.