lilu1990• 10 марта 2025

Ми Афганістан. Трампа ні в чому звинуватити

Почитайте розслідування американців, чому проамериканські сили в Афганістані не змогли втримати владу після виходу сша попри підготовку і оснащення. ТОТАЛЬНА корупція

У той же час Україна:
За контрактами АОЗ 2024 року на фронт не надійшло зброї на понад 100 млрд грн, – ЗМІ.
У 2024 році за контрактами Агенція оборонних закупівель сплатила постачальникам близько 250 млрд грн, а продукції отримала - на менш як 150 мільярдів.

Де остальні гроші? Ну таке...
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Факты в студию, это треп пустой
Де зброя на 100 млрд грн за 24 рік?

Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Маю на увазі що все протистояння в Афганістані програно через корупцію
А корупція в Німеччині вас не цікавить? Зокрема, масова купівля німецьких політиків газпромом, роками?
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
В афгані була громадянська. А не сусідня ядерна держава напала, а сша потім с цим сусідом залицялися. І геніями нарікали. Все різне
Я про корупцію серед тих кого підтримували сша
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
У Німеччині корупція призвела до війни і загрози розвалу?
PinkMa• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Де зброя на 100 млрд грн за 24 рік?
статью читайте и узнаете где. 64 это было не оружие. а гум помощь
оружие что США помогало осело у них же в стране, у их производителей оружия, котрое теперь и доехать не может.
Вы прежде чем что-то ляпать попробуйте полезть почитать и разобраться.
Судя по вашим темам вы либо работаете на русню/пороха, или просто не очень интеллектуально развитая домохозяйка
LudaSHS• 10 марта 2025
Сьогодні по плану - Трамп хороший чи поганий?
PinkMa• 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
ета другое. везде единороги, высокая зарплата и тоько в Украинеееее
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Під час війни так і є. Або ворожа пропаганда, або власна на користь держави. Ви просто ще не визначилися із стороною?
PinkMa• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Путин напал из-за коррупции в Украине. так и запишем. Спаситель наверное хочет спсти от коррупции

Aksinia 111• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Весь мир считает, что война и угроза существования Украины из за хуйла, а Вы считаете из за коррупции? 🫣
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Ви шо прикалуєтесь?

У 2024 році за контрактами Агенція оборонних закупівель сплатила постачальникам близько 250 млрд грн, а продукції отримала - на менш як 150 мільярдів. Де зависли понад 100 мільярдів (не мільйонів!) гривень, треба розбиратись в кожному окремому випадку.

У вас там якась своя свадьба в голові?
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляPinkMa
хто розпиляв літаки - де вони тепер? На пенсії в Монако? Звідки гроші?
Сонная Сова• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ви шо прикалуєтесь?

У вас там якась своя свадьба в голові?
Там не свадьба, там ботва. Вы еще не разобрались ху из на сайте?
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
У нас не корупція призвела до війни, а імперське бажання Московії знищити Україну.
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А винищувачі розпиляли бо вони повітря забруднювали сильно?
PinkMa• 10 марта 2025
выйду из темы, этот поток чуши невозможно читать
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ви шо прикалуєтесь?

У вас там якась своя свадьба в голові?
Тобто, агенція оборонних закупівель з пані Безрукою знайшли таких несумлінних виробників, які не поставили зброї необхідної, і при тому самі ж кричать про корупцію? Нехай озвучують постачальників, імена, родинні зв´язки...
Екатерина27• 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Нехай

Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Розпиляли під тиском тих самих роззброювачів - США і рф
LudaSHS• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
До цього прочитайте про Тайвань і півд корею.
Там слід і до американців. А про план Маршала для Європи? Теж американці озолотилися. Давали грощі тільки за свої товари і своїм фірмам. Корупція є всюди, і була, не новина. Нажаль , наша по нам лупить.
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Представляю собі той тиск, якшо після нього можна дозволити пенсію в монако
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Ви ж знаєте, для кого найгарячіші місця в пеклі? ))
І той. Ідіте самі туди, куди посилаєте інших
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Люди ненажерливі тварі
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Тут крадуть повним ходом і зривають тендери, а ти трамп винуватий шо зброю не поставляєш

Нема кого винить крім себе
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Кучма в Монако, бо його зять став олігархом, в часи побудови олігархату. Отримав заводи - пароходи і гарантію пенсій в Монако.
А тиск щодо знищення нашої зброї і передачі її росії - це не потребувало підкупу
Кучма в Монако на гроші, вкрадені в України, а не отримані від рф-сша за послуги
Barkas• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А, може, через одного оранжевого старого пердуна? Теж очевидна закономірність.
автор lilu1990 • 10 марта 2025
Ответ дляBarkas
Може. Хто там і скільки вкрав ...
alex-3f3c• 10 марта 2025
Ответ дляFilomena
Ой, да пофіг Трампу на нашу корупцію. Він сам поставив маска на посаду, де прямий конфлікт інтересів(читай корупція). Ми йому просто не цікаві як світовий гравець. І Європа зараз не цікава. Він взявся за Іран і Китай.
Трампу не то что пофиг, а даже больше, он просто троллит нас, полностью копирует Зеленского 19-го года, перестать стрелять, я не лох, войну начала не росия а Порошенко, мир в глазах Путина... и все такое прочее, тут даже прикопаться не к чему, но все таки нам шанс дали, Зеленскому и Украинцам уже прозрачно и громко намекают - или авторитарная власть с сохранением распила бабла менеджерами или Украина, и похоже Зеленский выбрал себя любимого, на людей и страну ему походу накакать, - ожидают ответа от людей, что они скажут или будут молчать и брать от Подоляка по 20 грн.
Barkas• 10 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Де зброя на 100 млрд грн за 24 рік?
Гдє ви билі восімь лєт?