lilu1990• Изменено 11 марта 2025

Чергове лицемірство Європи

Вчора попалось відео панянки із Франції типу Україна чи соціальна допомога. Типу уріжуть їм соціал на допомогу українцям щоб сформувати пакет 800 млрд євро.

Пл-ть, хочеться матюкаться. Якшо нам з того пакету шось перепаде то сущі крохи. Цей пакет готується для переозброєння Європи, з нього нам профіту буде по краплі як завжди щоб затягнути війну. Це якшо він взагалі буде сформований. Зараз вони в кожній країні сядуть, порахують і поймуть що їм дешевше передоговориться з путіним. Тим більше шо далі польші йти путіну не треба.

Ше там Норвегія якісь три капєйки виділила з того шо нароторгувалаза роки війни. Не хватає зла на Європу.

Короче, війна йде до завершення. Тільки хто її Завершувати буде з нашого боку і підписувати угоду - непонятно
Графиня Шезвездицкая• 11 марта 2025
А я то испереживалась: где же наши бусинки с политинформацией?
А, вот они, родные..
Ну, давайте.. навёрстывайте упущенное
LudaSHS• 11 марта 2025
Це про Урсулені 700 млд? Стара новина, так про захист Єс і свої цілі.
Olvia1987• 11 марта 2025
Ви злі на Європу за те,що війна йде до завершення?
автор lilu1990 • 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Так європейцям розказують шо ті всі гроші збираються заради України. Ну не лицеміри?
atulybilmenya• 11 марта 2025
Автор,не дочитала.Все отлично,4 с половиной миллиона у нас только своих дронов будет в этом году,плюс Европа и другие страны помогут всем.По дрону оккупанту в голову и на молекулы хватит и 5 миллионов(4 мимо,один в цель).Посмотрите их ужасные потери при мясных штурмах,где ни одного добровольца,всех насильно под угрозой обнуления и даже калек на костылях гонят на штурма.Куча видео сами россияне снимают
автор lilu1990 • 11 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Я зла бо європейські політики брехливі підлі лицеміри

Ото єдиний проговорився німецький керівник розвідки, бо не політик і не знає повістку -
Хитрый Лис• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Начала читать на серьезных щах ваш комментарий, а потом смотрю знакомые высказывания
Так это же Манька с новым ником
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Вам 30 лет,на улице солнышко и вы красотка..Не заморочаивайтесь,донатьте на дроны и все ок.
Дана-Нирвана• 11 марта 2025
Как раз прочла на ХХ:
’хуйло не хоче йти на компроміс щодо України, — Bloomberg,

Він відмовляється поступатися в питаннях територіальних вимог, миротворців і нейтрального статусу України. Також хуйло спеціально наполягає на нереалістичних вимогах перед переговорами, знаючи, що їх не приймуть’.

Автор, точно все идет к завершению войны?
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Так это же Манька с новым ником
Акакаяразница она или нет.Правду ж не скроешь
Olvia1987• 11 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Так вони такими й були.Хіба забули,як напочатку війни нам давали декілька днів,всі відсторонилися і заявили,що це не їх війна.І російський газ та нафту купувати не припиняли.
Filomena• 11 марта 2025
Коли ви встигаєте служити Батьківщині? Лише ляси точите. Нагадаю вам, що зп ви отримуєте з податків. Йдіть працюйте на благо😏
автор lilu1990 • 11 марта 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Как раз прочла на ХХ:

Ну подивимся. Путіну теж не всю картину правдиво малюють в папочках

Але наступальний потенціал у кацапів ще не закінчився. До кінця літа шось більш менш проясниться
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Как раз прочла на ХХ:

Ну так флаг ему в руки и дрон между ног.Значит,хочет,что б русские матеря хоронили детей и дальше,а вдовы -мужей.Его ж дети в тепле,сытости и богастве.Значит будем убивать оккупанта и дальше как более трех лет это и делаем
Filomena• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Які 30. Два роки тому було 24. Я розумію, що тут можна рік за два, але.. хоча так і буде 30)
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Маркетинг.
Він завжди був. Як колись Європа, Франція, збирали гроші на ’ незалежність США’’, а Франклін не вилізав там з салонів вечірок аристократів.
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляFilomena
Автор молоденькая,ясно,что переживает,но лучше работать и донатить на дроны.Сейчас дрончики намбе уан
Natalia Кис.порошок• 11 марта 2025
Что там на переговорах сейчас, не известно, надеюсь наши будут не прогибаться под мразей америкосов.
автор lilu1990 • 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Справа в тім шо і у нас немає козирів значних. Ми не можемо наступати дронами і без розвідувальної інформації.

Це все виключно для оборони і стримування. Кацапи не можуть більше взяти ніж уже взяли, бо у нас є засоби стримування. Ну може якісь три села.

Цуцванг і для них, і для нас. На цій лінії зіткнення трамп і посадить усіх за стіл переговорів
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляNatalia Кис.порошок
Америка нам помогла много и сейчас помогает.Спасибо им.Хаймарсы вон полетели точно в цель вчера,а говорили ниче не дадим и разведку ноу)Не читайте ,что пишут и говорят,смотрите события
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляlilu1990

А чем оборона плохо.Идет сто кацапа на штурма по минному полю,выживает два ,ну или 10.Дроны везде
Natalia Кис.порошок• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Хаймарсы уже не работаю 100%, рашисты нашли как их гасить ребами. Слушайте что военные говорят.
Хитрый Лис• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Какая от вас правда, так звиздишь чистой воды
автор lilu1990 • 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Це до ваших дронів. Вони є лише засобом стримування. Ну хіба сидіти в обороні роками і чекати поки шось трапиться в росії
frumoasa17• 11 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Європа нічого не винна. Дають - добре, ні, значить так сталося. Роками чи десятиліттями підтримка не буде. Потрібно розвивати своє.
r25-1• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
но....это все так, если бы было куда отступать, и не гнали бы также наших на штурмы.
Хитрый Лис• 11 марта 2025
Ответ дляNatalia Кис.порошок
Зачем Мане слушать военных. У нее есть методички из ОП
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляNatalia Кис.порошок
Кацапы сегодня пришли пообедать в кафе в селе Великие Копани Херсонской области и во время их трапезы туда прилетел дядько Хаймарс вчера.Фоточки и видосики скинуть?
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Видео скинуть ,фото ,ссылки?Ноус проблем.
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
При чем тут методички,новости читайте и видео смотрите