Распутница• 10 марта 2025

Бывает, что после парикмахерской ровняете или достригаете?

У кого-то было такое, что после парикмахерской хочется подровнять или что-то достричь? У меня через раз, то челка криво, то пейс остался. Получается, что приходишь от мастера и корректируешь какие-то нюансы. У кого-то такое тоже бывает или это я такая особенная))?
Алина-1240• 10 марта 2025
Нет.хожу к одной и той же парикмахерше,стрижет идеально
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 марта 2025
я бы мастера поменяла
Едимнаморе• 10 марта 2025
Так( особливо чубчик
Лупаю цю скелю• 10 марта 2025
Ні, звісно
Міряно-переміряно• 10 марта 2025
Я хожу к обычному парикмахеру, не в какой-то крутой салон. Но перестригать не нужно, всегда очень ровненько и красиво всё (покраски и стрижки, волосы длинные)
Без Баяна• 10 марта 2025
Нет, конечно. Зачем тогда ходить к парикмахеру, если дома сам ровняешь? Да и не умею я. И мой парикмахер не стрижет криво.
Не виправдовуюсь• 10 марта 2025
Да, у меня такое было частенько( когда хотела сэкономить ), а мой основной мастер стрижет очень хорошо.
вАлнуюся сильнА• 10 марта 2025
я тільки перефарбовувалася. стригли завжди добре. ходжу к дешевим мастерам
Наверняка• 10 марта 2025
Стараюсь на месте всё проверять, иногда могу чуть волоски на висках подправить, но это я такая дотошная.
Едимнаморе• 10 марта 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Та тут не завжди справа в економії, мені інколи в дорогих салонах таке стригли, що капець, а в якійсь перукарні звичайнісінькій одна майстер таку стрижку гарну зробила, років 10 назад, що до сих пір памʼятаю
Не виправдовуюсь• 10 марта 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ну у меня конкретно с экономией последний раз я так экономила до войны у мастера к которому хожу 500, в парикмахерских 300, ну думаю пойду ..
А так да я с вами согласна как повезет.
Все питаю зарання• 10 марта 2025
Ответ дляЕдимнаморе
А хіба цього не видно там, у великому дзеркалі
Залізний кіготь• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Так же идеально как когти делает?
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Так же идеально как когти делает?
Я трусы старые еще выкинула,спешите,завтра мусорщики увезут)
Залізний кіготь• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Идеальные?
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Идеальные?
Пересмотрите,вы ж любите такое
Гарні диньки• 10 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я бы мастера поменяла
У меня прямая челка лет 15 и ни один парикмахер не может ее нормально постричь, где бы не ходила 🤷‍♀️
4есотка• 10 марта 2025
Я переїхала в Київ і це капець, в моєму місті в мене було 2 перукарі, які без зайвих пояснень стригли ідеально, особливо чубчик. Приїхала, пробувала різні категорії майстрів, окрім люксу, якось жаба давить. Останній раз мені підстригли чубчик так, що він відростав 3 місяці, це був капець, я в дзеркало на себе дивитись не могла, дуже коротко, як героїня фільму Амелі, але запиту такого не було! Плюс форму спаплюжила, була дуга, а став просто косий зріз. Заплатила за це 1300 грн (в мене волосся до лопаток, там просто рівний зріз без будь-яких каскадів чи чогось такого плюс чубчик). Якось стригла в швидкій перукарні (ніхто не хоче окремо стригти чубчик, типу перукарям це не вигідно, тому прийшлося зайти), результат був набагато краще, була дуже в класного майстра, вона все про структуру волосся розповіла, підказала як доглядати, але довжину підстригла норм (там важко шось напортачити) а от чубчик знов проблема, ціна була за 1500 грн. А зараз купила собі ножиці і стрижу сама, тільки якщо повністю зачіску оновлюю, йду до перукарні.