Завтра не пью• 10 марта 2025
Как купить недвижимость, если продавец за границей?
Слышала, что онлайн можно оформить генеральную доверенность. Если кто-то что-то знает - подскажите, пожалуйста, как это делается?
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Можно в консульстве Украины оформить доверенность.
Присутствие покупателя не нужно даже онлайн по телефону? И что даёт генеральная доверенность?
Весёлая морковка• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
В консульстве? Нет, не нужно. Нужно только личное присутствие продавца. А от покупателя паспортные данные и налоговый код.
Дай подивлюся• 10 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Паспортні дані потрібні від довіреної особи, а покупець може знайтися будь-який і що кожен раз довіреність робити?
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Спасибо!! А что мне, как покупателю, даст генеральная доверенность? Какие права? После оформления генеральной доверенности нужно будет полностью расплатиться с продавцом?
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Продавець має зробити довіреність на когось, хто буде представляти його в Україні. Найпростіше зробити в консульстві. А вже сам процес купівлі-продажу провести в Україні в нотаріуса.
Дай подивлюся• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ген довіреність не на вас, а на довірену особу, яка з вами укладе договір від імені власника
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Якщо я покупець - на мене може продавець зробити генеральне доручення?
Весёлая морковка• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
На вас нельзя сделать доверенность. Она даётся тому, кто будет представлять продавца.
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ок)), зрозуміло))! Дякую!!
Дай подивлюся• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ні, не може. Тому що продавець і покупець це дві різні особи, ви не можете по довіреності самі з собою укласти угоду
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Так, вже зрозуміло)) Дякую!
Мочалкин блюз• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
То капець))
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ні, не може. Він має зробити на третю особу, а ця третя особа буде ставити свій підпис на договорі купівлі-продажу від імені продавця, а ви свій підпис як покупець.
Весёлая морковка• 10 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Вообще да. Лучше просто доверенность на другого человека без упоминания покупателя.
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую Вам дуже за роз´яснення
Завтра не пью
• 10 марта 2025
А якщо у продавця, який за кордоном, є неповнолітні діти - продаж нерухомості тут, в Україні по генеральному дорученню буде вважатись дійсним? Адже в Україні, щоб продати нерухомість, треба було би вибігати по опікунським радам і отримати дозвіл
Пані з калабані• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
ОМГ..
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Діти прописані в тій нерухомості?
Власник одна особа чи діти теж?
БолеИменее• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ні, покупець не потрібен, довіреність робиться без проблем в консульстві
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Діти прописані в тій нерухомості?
Власник одна особа чи діти теж?
Так, продавець і його діти - всі в рівних долях отримали в спадок ту нерухомість, тобто неповнолітні діти теж власники тієї нерухомості
БолеИменее• 10 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Від покупця не потрібно нічого
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляБолеИменее
Дякую))!
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Тут вже дуже складно, треба консультуватись.
Це по заповіту всі вступили в спадок?
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Це по заповіту всі вступили в спадок?
Ні, не по заповіту, а по закону вступили всі в спадок в рівних долях
БолеИменее• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Не потрібно нікуди бігати
Завтра не пью
• 10 марта 2025
Ответ дляБолеИменее
Не потрібно нікуди бігати
Продавець казала, що коли продавала машину, яку також отримала в спадок на себе і дітей в рівних долях, то вибігала по цим радам і насилу вмовила їх дати згоду на продаж тієї машини. Допитували, куди гроші витратить. Це були приблизно 2015-2016 роки