Завтра не пью• 10 марта 2025

Как купить недвижимость, если продавец за границей?

Слышала, что онлайн можно оформить генеральную доверенность. Если кто-то что-то знает - подскажите, пожалуйста, как это делается?
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ні, не по заповіту, а по закону вступили всі в спадок в рівних долях
Це дуже складно. Йдіть на консультацію до нотаріуса. Одним генеральним дорученням це не вирішити, тут їхати в Україну і вирішувати. З закордону це не зробиш
автор Завтра не пью • 10 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Зрозуміло) Дякую)! Тоді краще цим не займатись, правильно)?
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Це проблеми продавця. Якщо він зацікавлений в продажі нерухомості, то мусить сам привести до ладу свої документи
автор Завтра не пью • 10 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Ок, зрозуміло)! Дякую!!
Домашня Зюзя• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ок, зрозуміло)! Дякую!!
Будь ласка ☺️
Как_б_не_так• 10 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Так, продавець і його діти - всі в рівних долях отримали в спадок ту нерухомість, тобто неповнолітні діти теж власники тієї нерухомості
Я б таку нерухомість обійшла стороною...Не купувала.
Мира всем• 10 марта 2025
Щодо довіреності на третю особу - я, як покупець, мала б справу тільки якщо довіреність на когось оформлена в консульстві, так як нотаріус може її перевірити. Якщо довіреність за кордоном оформлена у нотаріуса (теж такий варіант можливий), то в Україні її не перевірять. А для Вас це додаткові ризики. А тут ще і діти власники… Дуже ризикова угода
автор Завтра не пью • 11 марта 2025
Ответ дляМира всем
Ок, Дякую дуже за відповідь Адже завдяки форумчанкам ми з родиною це вже зрозуміли
Жирафовое варьенье• 24 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Продавець має зробити довіреність на когось, хто буде представляти його в Україні. Найпростіше зробити в консульстві. А вже сам процес купівлі-продажу провести в Україні в нотаріуса.
Только найти нотариуса, который захочет оформлять сделку по доверенности- задача со звездочкой
автор Завтра не пью • 24 марта 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ок, спасибо, понятно)